Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Důchodcovská „fofrtaška“ na steroidech: český výrobce batohů představil světový unikát

Jakub Fišer 15.03.2023

Taška na kolečkách patří k elementárním základům každého seniora, který to myslí s obdenním nakupováním v supermarketu vážně. Společnost Brassi vyrobila unikátní tašku na kolečkách, která má dělat radost nejen důchodcům, ale i hráčům každého věku.

Kapitoly článku

Na výrobě speciální tašky na kolečkách jménem Fofrtaška 2.0 se podílel nejen český výrobce zavazadel Brassi, ale také obchodní řetězec Kaufland a společnost Sinners Esports, která se specializuje na profesionální hraní videoher.

Fofrtaška nejen na nákupy

Vtip je v tom, že taška pojme nejen celý nákup, ale prakticky i celou herní sestavu. S trochou štěstí dovnitř naskládáte celý počítač, monitor, myš, klávesnici i sluchátka.

Fofrtaška disponuje také solárním panelem na dobíjení telefonu, červeným LED světlem, závodními kolečky s odpruženou nápravou či teleskopickým madlem a ve velikosti, jež umožňuje si ji vzít i do letadla jako příruční zavazadlo.

„Partnerství s Kauflandem si neuvěřitelně ceníme. Mají odvahu pouštět se do věcí, na které nikdo z jejich konkurence ani nepomyslí. Tím podporují naše hráče, organizaci, ale také celý esportový ekosystém. Nespokojí se jen s logem na dresu, ale chtějí společně ukazovat veřejnosti, že esport je tvrdá dřina a že esportovci si zaslouží pozornost a podporu,“ uvádí Bernard Šimon z Sinners Esports.

Převratná důchodcovská Fofrtaška 2.0 jde do prodeje dnes 15. března v 17 hodin s tím, že k mání bude v exkluzivním nákladu jen několika desítek kusů. Finální cena je svým způsobem benefiční: 9990 Kč včetně DPH. Výrobce tím chce vyjádřit exkluzivitu limitované edice.

Zdroj: Tisková zpráva, Sinners


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud