Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Dům pod palcem

Pavel Trousil 04.12.2015

Firma ELKO EP rozšířila rodinu svých Chytrých sad iNELS. K již dříve uvedeným přibyla další s názvem Dům pod palcem.  Umožní vám řídit provoz elektrospotřebičů, osvětlení, vytápění apod. 

Chytrá sada je balíček s vybranými prvky chytré elektroinstalace iNELS, Smart Home&Building Solution. Tento systém dokáže propojit a řídit provoz elektrospotřebičů, osvětlení, vytápění, hudby nebo kamer celého domu, kanceláře, nebo třeba hotelu. Celou elektroinstalaci nemusíte měnit najednou. Můžete se postupně seznamovat s jednotlivými částmi a ty postupně rozšiřovat a doplňovat dle finančních možností.

Dům pod palcem obsahuje: chytrou RF krabičku, kameru, barevnou bezdrátovou žárovku, bezdrátovou spínanou žárovku. Prostřednictvím aplikace, kterou si stáhnete do mobilního telefonu, můžete ovládat světla, větrání, klimatizaci, topení nebo dokonce sledovat, co se děje v domě, když jste na dovolené. Podrobnější informace najdete zde. Sadu Dům pod palcem lze pořídit za 8 499 Kč. Česká společnost z Holešova ELKO EP všechny produkty vyrábí a vyvíjí.

 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud