Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Herní design s maximální efektivností chlazení

redakce 28.07.2018

Genesis Oxid 250 je chladicí podložka určená pro notebooky s maximální úhlopříčkou 17,3".

Díky konstrukci, která zajišťuje optimální průtok vzduchu, si můžete být jisti, že se váš notebook nepřehřeje ani při vysoké zátěži například během hraní her. Originální herní design navíc zkrášlí váš pracovní stůl.

Nejdůležitější vlastností chladicí podložky Genesis Oxid 250 je její efektivní, ale přitom tiché chlazení. Díky použití čtyř ventilátorů o průměru 140 mm s červeným LED podsvícením je notebook rovnoměrně chlazený po celé ploše, a navíc efektně podsvícený. Kolečko v zadní části podložky umožňuje plynulou regulaci otáček ventilátorů v rozmezí 0–2 500 ot./min., takže si můžete sami vybrat mezi výkonným, nebo tichým provozem a zajistit tak pro sebe a váš notebook optimální pracovní podmínky.

Chladicí podložka Genesis Oxid 250 nabízí také možnost nastavení úhlu sklonu ve čtyřech úrovních, což umožňuje pohodlnější a ergonomičtější používání notebooku, ale také zvyšuje průtok vzduchu.

Podložka Genesis Oxid 250 je navíc ještě vybavena rozbočovačem se dvěma porty USB, což výrazně zvyšuje její funkčnost a možnost připojení dodatečných zařízení.

Cena a dostupnost:

Chladicí podložka pod notebooky Genesis Oxid 250 je k dostání prostřednictvím sítě internetových obchodů a doporučená koncová cena včetně DPH je 529 Kč

 

 

 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud