Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Nová řada laserových projektorů Epsonu i pro učebny

redakce 11.02.2018

Nová řada 3LCD laserových projektorů Epson je určena pro zasedací místnosti, vzdělávací instituce, školy a turistické atrakce.

Modely EB-L615U, EB-L610U, EB-L610W, EB-L510U a EB-L400U mají nahradit stávající lampové projektory v instalacích, které vyžadují jas 4500–6000 lumenů. Díky kompaktnímu modernímu designu jsou menší a lehčí než ostatní produkty s podobným jasem.

Projektory této řady jsou k dispozici v různých variantách od základních modelů po zařízení s vyššími specifikacemi, která nabízejí například HDBaseT rozhraní, funkci screen mirroring a posun objektivu, takže si každý jistě najde ten pravý projektor pro danou situaci a rozpočet.

Michal Holovský, Business Account Manager VI ve společnosti Epson Europe CZ&SK, říká: „Ve firmách a školách se stále silněji projevuje trend přechodu z lampových projektorů na laserové modely. Významní zákazníci po nás často chtějí základní modely laserových projektorů se svítivostí 5000–6000 lumenů, a my jsme se rozhodli tuto potřebu naplnit. Toto řešení přináší jasné výhody – větší spolehlivost, mnohem menší potřebu údržby a všestrannost.“

Nové laserové projektory Epson nabízejí flexibilní možnosti instalace a promítání z jakéhokoli úhlu. Navíc nabízí celou řadu možností připojení, například HDMI a HDBaseT, a také funkci screen mirroring. Funkce posunu objektivu navíc značně usnadňuje novou instalaci i náhradu stávajících lampových projektorů. Technologie anorganického fosforového kolečka a uzavřený design, který brání vniknutí prachu, přispívají k mimořádné spolehlivosti této řady, která se navíc může pochlubit zárukou na 20 000 hodin provozu nebo pět let.

 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud