Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Nové notebooky byznysové řady E

redakce 04.05.2010

Dell představil tři nové modely Latitude E pro firemní zákazníky. Nabízí procesory Core i5 a i7 i pokročilé služby pro administrátory.

Společnost Dell představila na českém trhu novou řadu firemních notebooků Dell Latitude E. Modely Latitude E6410, E6510 a E6410 ATG v sobě kombinují nejnovější technologie a praktické funkce určené administrátorům podnikových IT sítí. Zákazníci se tak mohou těšit na novou generaci procesorů Intel Core i5 nebo i7, rychlé DDR3 paměti, nebo kvalitní displeje s vysokým HD rozlišením a LED podsvícením. K novým modelům řady Latitude E Dell nabízí i vylepšené podpůrné služby určené IT administrátorům pro usnadnění správy.
Modely Latitude E6410 a E6510 jsou určeny pro běžné pracovní nasazení. Nabízí displeje s úhlopříčkou 14,1“, nebo 15,6“ a výběr z několika výkonných grafických karet Nvidia. Dell Latitude E6410 je dostupný za cenu od 30 300 Kč a Dell Latitude E6510 od 31 900 Kč bez DPH. Oba modely jsou dodávány ve třech barevných provedeních – stříbrná, červená a bronzová.
„Zvolněný“ model Latitude E6410 ATG je díky vyztuženému šasi určen zejména do externích podmínek, pro zákazníky z řad ozbrojených složek státu a pro všechny, kteří potřebují pracovat v prostředí s vysokou prašností nebo vlhkostí. Model splňuje standard MIL STD 810G na nárazy, vibrace, teplotu, vlhkost nebo nadmořskou výšku. Dell Latitude E6410 ATG lze zakoupit za cenu od 35 800 Kč bez DPH.
Cena zahrnuje i nadstandardní služby Dell ProSupport, jejichž součástí je tříletý mezinárodní Next Business Day servis na místě u zákazníka. U všech modelů Latitude ho lze rozšířit až na pět let, nebo o pojištění proti náhodnému poškození a krádeži.

Nové modely Dell Latitude E dále nabízí:

  • Novou generaci senzoru volného pádu, který během zlomku sekundy zamkne zapisovací hlavy disků do zabezpečené pozice.
  • Volitelně technologii Dell Latitude ON pro instantní přístup do pošty a kalendáře.
  • Certifikaci Energy Star a EPEAT.
  • Technologii ControlVault, která nabízí vlastní řešení autorizace mimo pevný disk nebo procesor notebooku, což je častý cíl nevyžádaného malware. ControlVault lze využít se čtečkou otisků prstů, bezkontaktní čtečku karet, podporou jednorázových hesel nebo možností jediného zadání přihlašovacích údajů do systému po celou dobu práce s počítačem.

 

Řešení pro inteligentní správu

  • Dell nabízí k novým modelům Latitude E celou řadu služeb, které usnadňují IT administrátorům správu a údržbu firemní výpočetní infrastruktury.
  • Dell Management Console je bezplatná aplikace, která pomáhá zákazníkům se správou počítačů ve firemní síti. Redukuje množství požadavků na centralizaci, vzdálenou správu a automatizaci procesů.
  • Zařízení KACE KBOX Systems Management (KBOX 1000 Series) a Deployment (KBOX 2000 Series) nabízí komplexní systémovou správu a usnadnění implementace jak fyzických, tak i virtuálních strojů. Určeny jsou středně velkým společnostem.
  • Společnost Dell vyvinula také několik bezplatných utilit, které automatizují a urychlují procesy implementace a správy.

 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud