Menu

Facebook: Vymažte najednou až 50 starších příspěvků

18.03.2019 15:01 | Pavel Trousil + Přidat komentář
Facebook: Vymažte najednou až 50 starších příspěvků

Facebook: Vymažte najednou až 50 starších příspěvků | foto: CHIP

U některých uživatelů Facebooku dojde k okamžiku, kdy by rádi odstranili některé ze svých starších příspěvků. Postupem času dojdou k tomu, že možná nebyly tak vhodné ani vtipné, jak si mysleli v době, kdy je na Facebook dali. 

facebook4-nahled

Postupné vyhledávání a odstraňování jednotlivých dříve publikovaných příspěvků na sociální síti je ale poměrně časově náročný proces. Jednodušeji to jde přes správu příspěvků Facebooku: přihlaste se k této sociální službě a klikněte na své jméno v horní části. Posuňte se trochu dolů, najděte zde oddělení »Příspěvky« a klikněte na »Spravovat příspěvky«. Následně se zobrazí přehled vašich příspěvků na Facebooku. Jednotlivé příspěvky, případně příspěvky za celý měsíc, můžete zaškrtnout, abyste je pak mohli hromadně smazat. Takovýmto způsobem můžete označit až 50 příspěvků. Až budete mít vybráno, klikněte na »Další« a vyberte »Odstranit příspěvky«. Případně můžete příspěvky jednoduše skrýt, aby se již nezobrazovaly na vaší časové ose. Nakonec potvrďte kliknutím na »Hotovo«.

facebook2-nahled

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení