Menu

Po ostré kritice: Samsung reaguje a stahuje kontroverzní novinku u Galaxy

30.08.2021 08:00 | Jiří Palyza + Přidat komentář
Po ostré kritice: Samsung reaguje a stahuje kontroverzní novinku u Galaxy

Po ostré kritice: Samsung reaguje a stahuje kontroverzní novinku u Galaxy | foto: Kote Puerto/Unsplash

Poté, co se změna v podobě reklam ve standardních aplikacích Galaxy setkala s velkou kritikou, Samsung je opět odstraní. Ke zrušení dojde v jedné z příštích aktualizací.

Samsung se rozhodl odstranit kontroverzní reklamy ze standardních aplikací smartphonů Galaxy. Někteří zákazníci, ale i vedoucí pracovníci a zaměstnanci, reagovali v poslední době na tuto inovaci negativně. Píše o tom korejský informační portál yna.co.kr ve svém příspěvku "Advertisement disappears from Samsung Pay...'Listen to voices of customers and employees'".

Roh Tae-moon, šéf mobilní divize Samsungu, oznámil, že Samsung odstraní reklamy v aplikacích Počasí, Samsung Pay a Samsung Theme (Témata). To se pravděpodobně týká regionů, kde tyto aplikace reklamy obsahují.

Samsung: výrobce se ke změnám vyjádřil

samsungads

Mnoho uživatelů vyjádřilo svou nespokojenost kvůli reklamám, které se začaly zobrazovat ve standardních aplikacích smartphonů Galaxy. | Zdroj: Daniel Romero/Unsplash

"Hledali jsme nové příležitosti růstu v oblasti obsahu a reklamních služeb, například u her a médií, abychom posílili integrovaný ekosystém Galaxy. Naším nejdůležitějším cílem postupovat s inovacemi na základě zkušenosti uživatelů a reagovat na jejich přání", tolik k celé věci Roh Tae-moon.

V souladu s těmito zásadami Samsung plánuje zavést opatření k odstranění reklam z výchozích aplikací prostřednictvím aktualizace uživatelského rozhraní One UI.

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.