Menu

Jak sledovat seriál Rod draka zdarma?

07.09.2022 11:00 | Jakub Fišer + Přidat komentář
Jak sledovat seriál Rod draka zdarma?

Jak sledovat seriál Rod draka zdarma? | foto: Warner Bros. / Rod draka press kit

Už jste viděli seriál příběhově předcházející veleúspěšnému dílu Hra o trůny? Seriál Rod draka má na ČSFD již 81 % a zatím to vypadá jako velice úspěšný počin. Zhlédnout ho můžete na streamovací službě HBO Max, anebo na YouTube ve speciální akci.

Seriálový počin, na kterém spolupracoval i spisovatel George R. R. Martin, se odehrává 175 let před událostmi Hry o trůny. Věnuje se vládě rodu Targaryenů, která zažívá dobu prosperity, nicméně chybí mužský nástupce trůnu a král tak zvolí svou náctiletou dceru. S tím se však nechce spokojit část společnosti, vypukne občanská válka zvaná “Tanec draků” a hned po ní i rozsáhlá válka mezi rody.

Rod draka zdarma

Rod draka je seriál produkovaný společností Warner Bros. a je tedy ke zhlédnutí na službě HBO Max. V době psaní článku byly vypuštěny tři epizody, přičemž dohromady jich má první série nabízet až 10. Pakliže si službu HBO Max v České republice nepředplácíte a nemůžete tedy sledovat tento seriál, nezoufejte. Existuje více způsobů, jak si Rod draka dopřát.

| Zdroj: HBO Max Česko a Slovensko / YouTube kanál

Můžete si za podstatně nižší cenu zaplatit jednu z oblíbených českých agregátorů seriálů a filmů, jako je například SledovaniTV nebo Lepší.tv. Druhou jmenovanou službu můžete mít aktuálně na první měsíc za symbolickou 1 korunu. Další možností je přehrát si Rod draka v běžném (či digitálním) televizním vysílání na kanále HBO, HBO 2 nebo HBO 3. Různé reprízy druhého a třetího dílu bude televize HBO vysílat dnes, 12. a ještě 13. září.

Se speciální akcí pak přišli přímo tvůrci seriálu. První epizodu s podtitulem Potomci draka vyvěsili na videoplatformu YouTube, kde je kompletně zdarma ke zhlédnutí. Má to ale malý háček. YouTube limituje přístup na tuto stránku dle regionu – a Češi volný přístup na tuto doménu nemají. To však lze snadno napravit VPN službou, která je buď zdarma, za menší poplatek, anebo rovnou přítomna v prohlížeči.

Zdroj: ČSFD, The Verge, YouTube

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení