Menu

Výkonný reproduktor do kapsy

15.11.2018 08:15 | Milan Loucký + Přidat komentář
Výkonný reproduktor do kapsy

Výkonný reproduktor do kapsy | foto: CHIP

Nový bezdrátový mini reproduktor Energy Music Box 1+ nabízí kvalitní zvuk v hravém kompaktním provedení.

Energy Music Box 1+ je vybaven 40mm širokopásmovým reproduktorem s výkonem 5 W, který společně se zadní pasivní membránou zajišťuje kvalitní čistý zvuk s důrazem na bohaté basy. Silnému zvuku kontrastuje malé kompaktní provedení o rozměrech 8 x 7 centimetrů a hmotnosti 120 g, díky němuž lze zařízení snadno schovat do kapsy a vyrazit na cesty. Hravý vzhled reproduktoru podtrhují čtyři barevná provedení (Pear, Sky, Slate a Grape), která z něj dělají i skvělý módní doplněk, ostatně jak jsem od výrobce, španělské společnosti Energy Sistem, preferující u svých výrobků především design, zvyklí.

Vysokou variabilitu připojení ke zdroji hudby umožňuje bezdrátová technologie Bluetooth 4.1 s dosahem až deset metrů, doplněná o 3,5mm audio vstup a slot pro paměťovou microSD kartu o velikosti až 128 GB. Součástí zařízení je také FM rádio s možností ukládání oblíbených stanic či zabudovaný mikrofon, jehož prostřednictvím lze snadno vyřizovat telefonáty. Nechybí ani dobíjitelný lithiový akumulátor s výdrží až šest hodin na jedno nabití.

Reproduktor Energy Music Box 1+ kryje nadstandardní tříletá záruka. Doporučená koncová cena činí 499 Kč.

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení