Menu

WhatsApp připravuje novou funkci: pomohla by mnoha uživatelům

16.10.2020 09:20 | Jiří Palyza + Přidat komentář
WhatsApp připravuje novou funkci: pomohla by mnoha uživatelům

WhatsApp připravuje novou funkci: pomohla by mnoha uživatelům | foto: Foter.com/downloadsource.fr

WhatsApp pravidelně přináší nové funkce a rozšíření pro svůj messenger. V nejnovější beta verzi komunikátoru se objevily náznaky podpůrné funkce, která by mohla pomoci mnoha uživatelům.

Každý, kdo by chtěl nahlásit WhatAppu chybu, to musí udělat prostřednictvím e-mailu. Je to nejen těžkopádné, ale často i neúčinné. V mnoha případech totiž uživatelé dostanou jen automatickou odpověď. A to jim v řešení problému nepomůže.

Všeříkající oznámení v nejnovější aktualizaci beta verze messengeru naznačují, že kontaktovat podporu WhatsAppu bude brzy pro všechny uživatele mnohem jednodušší a příjemnější. Informuje o tom WABetaInfo. Podle zpravidla dobře informovaného serveru WhatsApp pracuje na funkci, pomocí které budou moci uživatelé hlásit týmu podpory jakékoliv problémy nebo chyby přímo v aplikaci.

WhatsApp: jasné indikace nové podpůrné funkce

whatsappfeedback1

Kontakt s týmem podpory by měl brzy být mnohem jednodušší a hlavně přímý. Zdroj: WABetaInfo

Podle dostupných informací nová funkce uživatelům umožní posílat hlášení o problémech s aplikací přímo prostřednictvím kontaktního formuláře v nastavení. Problém bude možné popsat v textovém poli. Volitelně půjde také poslat data o zařízení a jeho nastavení, což může být pro řešení chyby velmi užitečné.

Praktické také je, že v budoucnu už by ani tým podpory neměl odpovídat e-mailem, ale rovnou v prostředí chatu WhatsAppu. Bude tak možné komunikovat přímo s příslušným operátorem a mít větší šanci problém vyřešit. Pokud se tak stane, chat je automaticky označen jako uzavřený.

Nová funkce podpory, integrované v prostředí komunikátoru, je momentálně stále ve vývoji. Není tak k dispozici ani v beta verzi, ani ve verzi standardní. Vzhledem k jednoznačným náznakům by ale mohla brzy být zpřístupněna uživatelům verze beta.

mohlo by vás také zajímat: alternativa pro whatsapp – jak je to s facebook messengerem

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.