Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Nový dokovací USB monitor Philips

redakce 29.06.2017

Ve světě, který je provázaný víc než kdy dřív, podnikatelé oceňují chytré a snadné způsoby, jak propojit hned několik digitálních zařízení. Příkladem může být nový dokovací USB monitor Philips 241B7QUPEB od společnosti MMD.

Zvláště vhodný je pro ultrabooky s omezenými možnostmi připojení, pro flexibilní pracoviště a aktivní uživatele. Tento monitor totiž přehrává video, audio, připojí se k internetu nebo intranetu – vše prostřednictvím jediného superrychlého USB kabelu. Také umožňuje přístup ke všem dalším zařízením, která jsou připojená k monitoru přes rozbočovač USB se třemi USB 3.0 porty.

František Koutník, country manager pro Českou republiku a Slovensko společnosti MMD, vysvětluje, proč je USB dokování důležité: „Můžeme si všimnout stále většího sbližování digitálních platforem, jako jsou osobní počítače, notebooky, chytré telefony a tablety i rostoucí důležitost mobilního připojení. Pro mnoho firemních uživatelů je monitor jedinou platformou pro streamování obsahu z různých zařízení. A skvělé možnosti připojení, které nabízí právě nový model Philips 241B7QUPEB, jsou odpovědí na jejich potřeby.“

S vestavěným rozbočovačem USB 3.0 hub a ethernetem umožňuje uživatelům připojit notebook (nebo telefon) a jednoduše přenášet obsah na prostornější obrazovku. Také periferní zařízení jako klávesnice, myš, externí pevný disk, fotoaparát a USB disk je možné připojit k rozbočovači USB, což je obzvlášť praktické pro ultratenké notebooky, které mají málo konektorů. Monitor je rovněž vybaven dvěma vestavěnými stereo reproduktory.

Snadné připojení doplňuje vynikající obrazová kvalita, rozlišení Full HD (1920 x 1080) a precizní barvy. Díky pokročilé technologii IPS monitor zajišťuje ostrý, jasný obraz nebo skvělé pozorovací úhly.

Philips 241B7QUPEB nabízí funkce jako mód LowBlue, který využívá chytrou softwarovou technologii k redukci škodlivého krátkovlnného modrého světla. Navíc je také vybaven ergonomickým nastavitelným stojanem. SmartErgoBase umožňuje nastavit výšku monitoru, rotaci o 90 stupňů, náklon a otočení přesně podle individuálních potřeb uživatele.

Nový monitor obsahuje i další funkce. Technologie Flicker-free reguluje jas a redukuje blikání pro pohodlnější používání monitoru s LED podsvícením. SmartImage, exkluzivní technologie Philips, analyzuje obsah na obrazovce a optimalizuje kontrast, saturaci barev a ostrost obrazu a videí.

Nový monitor Philips 241B7QUPEB řady B bude k dispozici v červnu 2017 za cenu 7549 Kč (279 eur). 

 

 

 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud