Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

O2 rozjíždí vánoční bouři: nabízí slevu 1000 korun a nová sluchátka za pětistovku

Jakub Fišer 01.11.2022

Z našich tří velkých operátorů O2 jako první ohlásilo svou nabídku pro letošní vánoční sezonu. Novým i stávajícím klientům rozdá slevy 1000 korun a za výhodnou cenu nabídne nová sluchátka O2 pods+.

Kapitoly článku

O2 Vánoce 2022

Právě dnes, tedy 1. listopadu, až do Vánoc, začíná platit očekávaná vánoční nabídka operátora O2. Ta je plná výhod pro nové i aktuální klienty. Tím hlavním je sleva za každou službu, kterou u O2 máte. Za každou dostanete kupon na 1000 korun pro nákup hardwaru v e-shopu operátora.

To znamená, že pokud máte u O2 kupříkladu jejich digitální televizi a jedno mobilní číslo, dostanete dva tisícikorunové kupony. Ty posléze využijete na nákup vybraného hardwaru – notebooky, tablety či vybrané smartphony značek Apple, Honor, Xiaomi, Vivo a Samsung.

O2 pods+ a O2 Power HUB

Kromě slev na vybrané produkty svých partnerů nabízí O2 ve vánoční slevě také vlastní zboží. Tím je univerzální multinabíječka Power HUB s dvěma USB-C a dvěma USB-A, ale také nástupce loňských sluchátek jménem O2 pods+. Každé zařízení stojí 1499 Kč, se slevou 1000 Kč vás tedy vyjde na 499 Kč.

| Zdroj: O2 CZ / YouTube

Sluchátka mají špuntové uchycení v uchu, podporují aktivní potlačení hluku z okolí, ale také režim propustnosti. K mání jsou O2 pods+ v bílé, černé a modré barevné variantě.

Vánoční tarif za 250 korun

Navrch O2 přichystalo ještě speciální vánoční tarif – respektive tarif s vánoční cenou. Jednoduchý tarif jménem FREE+ Start obsahuje 1,5 GB mobilní dat, neomezené volání i SMS v síti O2 a ještě 30 minut volání do sítí ostatních operátorů. Tento tarif byl oceněn na 249 korun měsíčně.

Důležité je zároveň zmínit, že k němu můžete získat smartphone Redmi 9A za cenu 2881 korun včetně DPH, anebo na splátky 80 korun měsíčně po dobu 36 měsíců. „Kompletní balíček s Xiaomi Redmi 9A tak vyjde na pouhých 329 korun měsíčně,“ upozorňuje v tiskové zprávě Václav Dostál z O2, šéf prodeje mobilních telefonů a dalšího hardwaru.

Zdroj: O2 #1, O2 #2


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud