Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Škoda Media Services v novém designu a s novými funkcemi

redakce 03.01.2018

Praktická aplikace pro chytré telefony Škoda Media Services se představila v novém designu a s rozšířenými funkcemi. Uživatelé mají k dispozici nové menu a vylepšené uživatelské rozhraní.

Kromě nejnovějších tiskových zpráv a novinek z motorsportu přináší také unikátní příběhy spojené se značkou Škoda. Aplikace Škoda Media Services je k dispozici pro mobilní zařízení s operačním systémem iOS a Android.

Výrazně přepracovaná aplikace přináší upravený design, přepracovanou strukturu a rychlejší a pohodlnější navigaci. Uživatelé získají možnost seznámit se s nejnovějšími tiskovými zprávami společnosti i týmu Škoda Motorsport. Exkluzivní příběhy z online-platformy Škoda Storyboard čtenáře nejen pobaví, ale dodají i obsahovou přidanou hodnotu.

Škoda Media Services ale také nabízí užitečné funkce. O nových článcích je uživatel informován pomocí notifikací. Funkce Číst později umožní uživateli uložit si vybraný článek pro pozdější přečtení. Aplikace také umožní pohodlně sledovat poslední příspěvky značky Škoda na sociálních sítích.

Aplikace je určena především pro novináře a zástupce médií, kteří zde najdou nejaktuálnější informace o modelových řadách, společnosti Škoda Auto a značce Škoda v ucelené a přehledné formě. Výborným společníkem bude také pro všechny fanoušky a příznivce značky Škoda.

 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud