Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Sluchátka s nastavitelným odrušením okolí

Pavel Trousil 21.11.2017

Bezdrátová sluchátka Bose QuietComfort 35 druhé generace jsou na našem trhu. Nabízí aktivní potlačení okolních ruchů a kvalitou zvuku. Novinkou je vestavěné tlačítko pro ovládání úrovně potlačení okolí nebo přivolání služeb asistenta Google.  

Kapitoly článku

Sluchátka označená jako QuietComfort 35 II nabízí nově praktickou možnost upravit úroveň odrušení zvuků z okolí či přivolat a plnohodnotně využít službu Google Assistant bez nutnosti vyndávání telefonu z kapsy. Obě funkce jsou aktivovány prostřednictvím stisku nového tlačítka vestavěného na levé mušli. Standardně přednastavená je první možnost, kterou uživatelé využijí ve chvíli, kdy potřebují slyšet zvuky kolem sebe. Opětovným stiskem akčního tlačítka je upravována funkce eliminace okolí ve třech krocích – zapnuto, poloviční účinnost, vypnuto.

Komunikace s Google asistentem není v našem regionu prozatím dostupná, nicméně uživatelé, kteří si do telefonu aplikaci Google Assistant dokáží nainstalovat, mohou funkci nového akčního tlačítka na sluchátkách QuietComfort 35 II pomocí aplikace Bose Connect přenastavit na vyvolání asistenta a poté ovládat hlasem přehrávání hudby, přijímat textové zprávy, diktovat odpovědi a mnoho dalšího. Tyto nové možnosti potěší aktuálně anglicky mluvící uživatele.

QuietComfort 35 II jsou uzavřená sluchátka s precizním zpracováním, pohodlnými mušlemi a vestavěným mikrofonem, která nabízí v aktivním módu nejvyšší možnou míru odhlučnění a pohodlí. Vestavěný ekvalizér upravuje průběžně reprodukcí jednotlivým žánrům a dobíjecí Li-On baterie zajišťuje provoz až po dobu dvaceti hodin.

 quietcomfort-35-wireless-headphones-ii-1857-5-nahled

Připojte je k telefonu a notebooku současně

Pro využití dalších možností je k dispozici volně dostupná aplikace s názvem Bose Connect. Ta ve spojení s funkcí NFC usnadňuje a urychluje proces párování pouhým přiblížením sluchátek k telefonu. V aplikaci můžete také nastavit čas, po kterém se při nepoužívání sluchátka vypnou, a tak šetřit jejich baterii. Praktickou možností je spárování se dvěma zařízeními najednou. Tuto vlastnost využijete například ve chvíli, kdy budete sledovat videa na tabletu nebo počítači a zároveň vám zazvoní telefon. Bose QuietComfort 35 II dokáží komunikovat současně s oběma přístroji. Na výběr jsou v černém a stříbrném provedení a jejich doporučená koncová cena je stanovena na 9 990 Kč, což odpovídá ceně první generace.

quietcomfort-35-wireless-headphones-ii-black-1857-4-nahled


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud