Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Výkonnější a flexibilnější servery PowerEdge pro HCI

redakce 21.12.2017

Špičkové portfolio společnosti Dell EMC pro hyperkonvergovanou infrastrukturu (HCI) posílila nová zařízení Dell EMC HCI založená na nově navržených serverech Dell EMC PowerEdge 14. generace.

Nejnovější serverová platforma PowerEdge přináší zákazníkům všech velikostí vyšší a předvídatelnější výkon spolu s ještě většími možnostmi konfigurace pro hostování široké škály nepostradatelných softwarových aplikací na zařízeních Dell EMC VxRail a XC Series.

Servery Dell EMC PowerEdge 14. generace, které jsou založeny na škálovatelné řadě procesorů Intel Xeon, jsou jedinečně optimalizované pro infrastrukturu HCI díky tomu, že splňují 150 specifických požadavků na softwarově definovaná úložiště (SDS). Celé portfolio zařízení HCI také nabízí zákazníkům podstatně rychlejší přístup k aplikacím a datům díky většímu počtu jader, vyšší taktovací frekvenci, více paměťovým kanálům a rychlejší paměti, což přináší až 1,7krát větší výpočetní výkon a až o 62 procent vyšší interní propustnost.

Mezi zařízení HCI od společnosti Dell EMC patří řada zařízení Dell EMC VxRail, která využívají řešení VMware vSAN™ společně vyvinuté se společností VMware. Zákazníci využívající zařízení VxRail mohou mimo jiné očekávat vyšší výkon pro nejnáročnější aplikace, více možností pro dosažení správné velikosti nasazení a podporu softwarově definovaných úložišť NAS. Do portfolia zařízení HCI patří také řada Dell EMC XC Series navržená pro zákazníky, kteří požadují možnost výběru hypervizoru, včetně technologie Microsoft Hyper-V, v prostředích s více hypervizory. Zařízení Dell EMC XC Series nově nabízejí vyšší výkon pro aplikační úlohy, až o 93 procent vyšší výpočetní schopnosti pro úlohy, u kterých je primární potřebou hustota úložiště a širší možnosti využití v prostředích VDI pro pokročilé výpočetní potřeby díky až o 50 procent vyššímu výkonu procesorů GPU.

Zařízení Dell EMC VxRail založená na serverech Dell EMC PowerEdge 14. generace jsou obecně dostupná od 12. prosince 2017. Modely XC640, XC740xd a XC740 z řady Dell EMC XC Series, jsou již nyní také obecně dostupné.

 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud