Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Základ pro dokonalý tisk

redakce 30.01.2019

Pokud potřebujete rychle vytisknout prezentaci, letenky či jiné dokumenty, můžete se spolehnout na tiskárnu Epson WorkForce Pro WF-M5799DWF. Díky ní máte všechny dokumenty vytištěné během chvilky, a ještě máte dobrý pocit, že pomáháte lepšímu životnímu prostředí.

S výkonnou, a přitom energeticky úspornou černobílou multifunkční tiskárnou WorkForce Pro WF-M5799DWF vytisknete potřebné dokumenty rychle, ve vysoké kvalitě a s nízkým negativním vlivem na životní prostředí díky výrazně nižší spotřebě energie ve srovnání s podobnými tiskárnami, které dokážou vytisknout předlohu ve srovnatelné kvalitě. V tomto případě, u této tiskárny Epson, navíc inkoustová technologie výrazně snižuje také nutnost časté výměny spotřebního materiálu, což je další z důležitých předností této tiskárny. Jinými slovy, náplně vydrží mnohem déle, než byste mohli očekávat.

Tato firemní multifunkční tiskárna nabízí mnoho benefitů v podobě užitečných funkcí, jako je funkce pro automatický oboustranný tisk, oboustranné skenování, faxování a kopírování, které vám usnadní i zefektivní práci. Multifunkční tiskárna tak spolehlivě nahradí několik jednoúčelových přístrojů, aniž by došlo k jakémukoli snížení kvality zpracování originální předlohy, zvýší se také efektivita díky oboustrannému kopírování i tisku, a pokud ještě používáte fax, i ten dokáže toto zařízení stoprocentně nahradit.

Protože jde o inkoustové multifunkční zařízení, není třeba čekat na náhřev tiskového válce, jako je tomu u tiskáren laserových – a první kopie z tiskárny vyjede už za 4,8 sekundy. I tato informace je důležitá, protože přispívá k zefektivnění práce a zvýšení rychlosti tisku.

Díky vysoké výtěžnosti inkoustu vytisknete až 40 000 stran bez doplňování inkoustu. Kapacita papíru až 830 listů s hlavním zásobníkem na 250 listů zase napomůže tomu, že strávíte méně času jeho doplňováním. Tato tiskárna je proto ideální pro malé pracovní skupiny. Bezkontaktní tisk a nekomplikovaná dráha papíru umožňují tisk na širokou škálu médií včetně recyklovaného papíru, lesklých médií, obálek i štítků. Navíc s pigmentovou černou barvou dosáhnete ostrého a skvěle čitelného textu.

Tiskárna je také uzpůsobená dnešnímu trendu řízení a ovládání na dálku pohodlně přes chytré telefony prostřednictvím Wi-Fi bez zbytečného zdržování. Zavedení tiskárny do mobilního zařízení umožňuje podpora NFC, kdy všechna nastavení tiskárny jsou dílem okamžiku, stačí pouze přiložit přenosné zařízení, které NFC podporuje, na označené místo na tiskárně. Pro zastánce klasického ovládání je vybavena dotykovou obrazovkou, která je inspirovaná chytrými telefony a ovládání je proto velmi intuitivní.

 

 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud