Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Alcatel Onetouch na IFA: odolný smartphone a sportovní hodinky

Pavel Trousil 04.09.2015

Firma Alcatel Onetouch představila dvě zařízení z nové řady GO. První novinkou je odolný smartphone GO PLAY, který dokáže fotit pod vodou. Svou premiéru měly na výstavě také chytré hodinky GO WATCH. 

GO PLAY je voděodolný telefon (IP67), který navíc pod vodou dokáže i fotit a natáčet videa za pomoci 8Mpx zadní kamery a 5Mpx předního fotoaparátu. Jde o robustní telefon s 5“ HD displejem, který podle výrobce odolá nárazům i prachu. Díky nárazuvzdorné konstrukci by měl vydržet pád z výšky 150 cm bez větší újmy. GO PLAY bude k dispozici v celkem osmi barvách– tmavě šedé, černo-rudé, tmavě zelené, oranžovo-modré, růžové, limetkově zelené, modré a oranžové. K telefonu si můžete pořídit i voděodolná sluchátka nebo ochranné pouzdro.

Nové chytré hodinky GO WATCH jsou odolné proti nárazům, vodě i prachu, umějí měřit tep, rychlost, fyzický výkon i zobrazit emoce uživatele. Můžete je spárovat s novým telefonem GO PLAY nebo jakýmkoli jiným smartphonem s operačním systémem Android 4.3 a vyšším, resp. s iOS 7 a vyšším. Díky tomu vás pak budou informovat nejrůznějšími notifikacemi – např. o přijetí SMS, e-mailu, hovorech nebo aktuálním počasí. Vzhled hodinek si můžete přizpůsobit podle svých představ výměnou přední masky a řemínku. Hodinky podle výrobce vydrží díky 225mAh baterii na jedno nabití dva až pět dní. Pro nabíjení nepotřebujete speciální nabíječku – hodinky nabijete prostřednictvím microUSB kabelu.

GO PLAY a GO WATCH se na český a slovenský trh dostanou během posledního čtvrtletí letošního roku.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud