Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Alcatel Plus 12: 2v1, Windows 10 a LTE

redakce 20.09.2017

Alcatel Plus 12 je elegantní přenosné zařízení typu 2v1, které podporuje mobilní 4G (LTE) připojení pro přístup k internetu. Novinka nabízí v jednom přednosti tabletu a klasického notebooku s operačním systémem Windows 10.

Tablet má úhlopříčku 11,6 palce a jeho displej s Full HD rozlišením podporuje funkci Windows Ink pro ovládání aktivním perem. Výhodou je i postranní čtečka otisků pro rychlé přihlášení do Windows. Tablet lze vložit do klávesnice, která disponuje vlastní baterií, a využívat jako běžný notebook. Samotná klávesnice může po vložení SIM karty s datovým tarifem sloužit i jako bezdrátový Wi-Fi hotspot pro až 15 různých zařízení. Alcatel Plus 12 se v Česku a na Slovensku prodává v titanově šedém provedení za 13 999 Kč, resp. 539 € včetně DPH.

Alcatel Plus 12 kombinuje funkce tabletu a notebooku. Jde o snadno přenosné zařízení a s 999 gramy i jedno z nejlehčích ve své kategorii. Kovově matná záda tabletu jsou odolná vůči mechanickému opotřebení a dodávají mu prémiový vzhled. Dotykový displej typu IPS nabízí široké pozorovací úhly a jemné rozlišení Full HD.

Srdcem novinky je procesor Intel Celeron N3350, který podporují 4 GB operační paměti. Tabletová část disponuje portem USB-C s rozhraním USB 3.1, Micro HDMI konektorem pro připojení externího monitoru a jackem pro sluchátka. Klávesnice s touchpadem obsahuje vlastní baterii, ze které lze tablet dobíjet, a také rozhraní USB 2.0 díky němuž můžete k zařízení připojit myš, reproduktory nebo externí disk.

Díky hlasitým předním reproduktorům, integrovanému mikrofonu a 5Mpx přední kameře je Alcatel Plus 12 vhodný i pro videokonference.

S operačním systémem Windows 10 můžete naplno využít řadu jeho moderních funkcí. Pro rychlé přihlášení bez nutnosti zadávat heslo je k dispozici snímač otisků prstů s funkcí Windows Hallo. Tablet podporuje funkce Windows Ink pro ovládání stylusem (ten není součástí balení), takže můžete snadno a rychle pořizovat ručně psané poznámky.

 

 

 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud