Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Autonabíječka pro čtyři mobilní zařízení

redakce 27.04.2017

Pokud chcete v automobilu nabíjet až čtyři zařízení, můžete. Nabíječka Belkin Road Rockstar dokáže nabíjet dvě zařízení proudem až 2,4 A a další dvě pak po 1 A.

Autonabíječka pro čtyři zařízení Belkin Road Rockstar

Autonabíječka pro čtyři zařízení Belkin Road Rockstar

Dlouhé cesty na dovolenou nebo na chalupu nebo jen prosté popojíždění v koloně vozidel. To všechno jsou důvody k tomu, abychom mohli v automobilu nabíjet přenositelná zařízení. Především pak v zadní řadě sedadel, protože děti dnes okolní krajina moc nezajímá, většinou totiž hrají hry v mobilu nebo na tabletu, případně komunikují se svými kamarády na sociálních sítích.

Ovšem i řidič využije energii, valící se do jeho smartphonu ze zásuvky USB, protože mnoho z nás k navigaci používá aplikaci v chytrém telefonu. A právě pro tyto klasické případy připravila společnost Belkin autonabíječku se čtyřmi USB nabíjecími porty, která se skládá ze dvou částí. První z nich je hodně podobná válci a má konektor, kterým se připojuje do zásuvky pro zapalovač. Na její horní straně se pak nacházejí dva konektory USB, které dokážou při 5 V dodávat současně až 2,4 A. Výrobce ale na jednom místě prospektu uvádí, že součet obou proudů může být až 2,4 A, na jiném místě pak informuje o tom, že každá z těchto zásuvek je schopná dodat 1 A. Ať tak či tak, v každém případě slouží tyto dva porty k napájení telefonů. Pokud se tedy cigaretový zapalovač nachází mezi předními sedadly nebo v palubní desce vozidla, energií z nabíječky mohou být zásobována dvě zařízení na předních sedadlech.

Z nabíječky pak vede 1,8 metru dlouhý kabel k druhé části, která je vybavena sponou, za kterou ji pak můžete uchytit třeba v kapse na zadní straně sedadel. Na její horní části pak najdete opět dva USB porty s proudovou zatížitelností 2,4 A, ale pro každý z nich. Je tedy jasné, že tato část dokáže zásobovat energií bez problémů i dva tablety najednou. Tím je jako stvořená pro dodávku energie především pro děti při sledování videa nebo při hraní her na cestách.

Čtyřportovou nabíječku je možné sehnat v prodejnách, které jsou zásobovány partnery společnosti Belkin, nebo na internetových shopech. Nabíječka je nabízena za doporučenou cenu 29,99 liber, což odpovídá v přepočtu asi 930 korunám.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud