Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Dárkové poukázky od Amazonu: 10 euro navíc

redakce 19.12.2018

Amazon nabízí dárkové poukazy v hodnotě 30, 50 a 70 euro. Kdo si poprvé zakoupí dárkový poukaz v hodnotě 30 euro a více, získá navíc 10 euro jako bonus.

Čeští zákazníci Amazonu si mohou nově zakoupit dárkové poukázky Amazon v prodejnách maloobchodních sítí Geco, Billa nebo JRC. Fungují jako kód na účtence. V roce 2019 budou dárkové poukázky Amazon dostupné i v dalších obchodech. Amazon navíc zavede službu Amazon Top Up - In Store, se kterou si zákazníci budou moct navýšit zůstatek svého Amazon účtu přímo v některé z poboček uvedených maloobchodních řetězců.

Všichni zákazníci Amazonu, kteří si poprvé zakoupí dárkový poukaz v hodnotě 30 euro a více, získají navíc 10 euro jako bonus. Tato nabídka platí do konce února 2019.

Dárkové poukázky Amazonu platí deset let. Zákazníci si za ně mohou pořídit jakékoliv zboží v nabídce Amazon.de včetně digitálního zboží.

Využít dárkové poukazy na Amazon.de mohou zákazníci na počítači i přes chytrý mobilní telefon. Stačí zadat do jejich účtu unikátní PIN kód, který najdou na účtence po nákupu dárkové poukázky v obchodě.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud