Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Dvojice sluchátek Trust pro poslech hudby a volný čas

redakce 16.04.2018

Na trh přicházejí dvoje lehká stylová sluchátka: Fyber a bezdrátová sluchátka Kodo.

Trust Fyber

Jsou nabízena ve čtyřech barevných variantách – šedé, bílé, černo-oranžové a svítivě zelené. Lehká konstrukce o váze 143 g je vyhotovena z plastu, vnější oblast hlavového mostu a náušníků je pokryta stylovou džínovinou a styčné plochy pak koženkou. Pohodlné náušníky je možné složit dovnitř, respektive nastavit jejich výšku v závislosti na preferencích uživatele.

Konektivitu zajišťuje 120cm kabel zakončený standardním 4pinovým 3,5mm jack konektorem. Na kabelu je umístěno také ovládání nastavení příchozích hovorů či hudby, do kterého byl integrován mikrofon.

Trust Fyber jsou k dispozici za doporučenou koncovou cenu 489 Kč a 17,99 euro.

Trust Kodo

Bezdrátový headset s velkými náušníky využívá technologie bluetooth pro přenos zvuku až do vzdálenosti 10 m a disponuje dobíjecí baterií s výdrží až osm hodin přehrávání. Lze jej připojit také pomocí kabelu, který je součástí balení stejně jako micro USB dobíjecí kabel. Tři varianty sluchátek se liší jen barvou náušníků, dostupná jsou v černé, olivové a růžové barvě. Konstrukce umožňuje si sluchátka přizpůsobit jejich vytažením. Na levé mušli jsou umístěna multimediální tlačítka.

Trust Kodo jsou k dispozici za doporučenou koncovou cenu 829 Kč a 29,99 euro.

TOP 10 sluchátek, testovaných v našem Testlabu

Zajímají vás sluchátka testovaná v Testlabu Chipu? Pak se určitě nezapomeňte podívat sem. A pokud vás zajímá, jaká bezdrátová (Bluetooth) sluchátka jsme testovali, najdete je tady

 

 

 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud