Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Fotoaparát do sucha i do vodičky

redakce 21.05.2010

Společnost Samsung uvádí nový voděodolný fotoaparát WP10, se kterým si můžete užít spoustu zábavy ve vodě i na suchu.

Nový fotoaparát Samsung WP10 totiž dokáže pořídit krásné snímky dětí dovádějících v bazénu i hejna barevných ryb v moři. Navíc vám nezabere téměř žádné místo, jelikož jeho tloušťka je pouze 0,78 palce. Snímky může pořizovat i v hloubce až 3m pod vodou.
WP10 navíc přidává i objektiv s 5x optickým vnitřním zoomem doplněným o digitální stabilizátor obrazu k odstranění neostrostí. Své obrázky si pak budete moci prohlédnout a pracovat s nimi na 2,7“ TFT LCD displeji.
Pokud vám nestačí fotografie, můžete určitě využít i funkce nahrávání videozáznamů v HD rozlišení 720p, a to samozřejmě jak nad vodní hladinou, tak i pod ní.
Kompaktní fotoaparát je také vybaven funkcí rozpoznání scény Smart Auto, která upraví nastavení videa a fotografií pro dosažení co možná nejlepšího výsledku. Doporučená cena včetně DPH je 4490 Kč.

Produktové specifikace WP10

  • Počet pixelů: 12 megapixelů
  • Optický zoom: 5x vnitřní optický zoom
  • Velikost displeje: 2,7" TFT LCD (230 tis. pixelů)
  • Objektiv: SAMSUNG
  • Videosekvence: 1280x720p při 30 fps / H.264
  • Rozměry: 3,7” x 2,4” x 0,7”
  • Speciální funkce: vodotěsný do 3 m, 5x vnitřní optický zoom, nahrávání videozáznamů v HD rozlišení 720p, Smart Filter (objektiv a barevný efekt), Smart Auto (foto a video), Smart Album, systém dokonalého portrétu: odstraňování nedokonalostí (Beauty Shot) / rozpoznání tváře (Face Detection) / autoportrét (Self Portrait) / rozpoznání úsměvu (Smile Shot) / rozpoznání mrknutí (Blink Detection) / korekce červených očí (Red-Eye Fix), volba způsobu fotografování (Photo Style Selector)

 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme