Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

HyperX má světový rekord v přetaktování pamětí

redakce 03.06.2014

HyperX, divize společnosti Kingston, největšího nezávislého výrobce pamětí na světě, oznámila, že paměti HyperX byly přetaktovány na 4 500 MHz, což je nejvyšší dosažená frekvence na světě.

Rekord získal overclocker „Hicookie” spolupracující se společností GIGABYTE.  Frekvence byla dosažena s použitím modulu 4 GB HyperX DDR3 2 933 MHz (dosud nebyl uveden na trh) na nové základní desce GIGABYTE Z97X-SOC Force.

hyperx-overclocking-world-record-nahled

Dosažená frekvence je zveřejněna na HWBOT, prémiovém serveru pro počítačové entuziasty, kde se dají najít tipy a informace o přetaktování, benchmarcích a soutěžích. Od 1. června se značka HyperX oficiálně stane novým partnerem serveru HWBOT. Ve spolupráci s HWBOT bude HyperX pokračovat v podpoře komunity overclockingu.

Na veletrhu COMPUTEX TAIPEI spustí HyperX novou soutěž v přetaktování „HOT” HyperX OC Takeover. Overlockeři z celého světa zde budou soutěžit o peněžní výhry v celkové hodnotě 10.000 USD určené pro ty, kdo dosáhnou nejlepšího skóre v Maximum Memory Frequency a SuperPi 32M. Později během roku 2014 uspořádá HyperX ještě čtyři další regionální online soutěže HOT po celém světě, které vyvrcholí finálovým utkáním na veletrhu 2015 International CES.

HyperX je divizí společnosti Kingston Technology zaměřenou na vysoce výkonné produkty, mezi něž patří vysokorychlostní paměti DDR3, SSD disky, USB flash disky a náhlavní sady. Značka HyperX se zaměřuje na hráče, nadšence a ty, kdo své počítače přetaktovávají, a je na celém světě známá svou kvalitou, výkonem a úrovní inovace. Divize HyperX se věnuje oblasti tzv. eSports, kde sponzoruje více než 20 týmů na celém světě a je hlavním sponzorem soutěže Intel Extreme Masters. HyperX se účastní mnoha výstav, mezi něž patří například Brasil Game Show, China Joy, DreamHack, gamescomPAX


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud