Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Kompakt se superzoomem

Pavel Trousil 20.12.2016

Malý kompaktní fotoaparát Sony Cyber-shot HX350 je vybaven 50x optickým zoomem. Dále nabízí rozlišení 20 Mpx, manuální nastavení a elektronický hledáček.

S fotoaparátem Sony Cyber-shot HX350 se můžete pustit do fotografování rozlehlé krajiny, exotické fauny a flóry nebo rodinných portrétů. V kompaktním těle HX350 s pevným objektivem se skrývají schopnosti a výkon velkých fotoaparátů.

Objektiv ZEISS Vario-Sonnar T nabízí obrovský rozsah optického zoomu až 50x. To odpovídá rozpětí od širokoúhlého objektivu s ohniskovou vzdáleností 24 mm až po ohniskové vzdálenosti teleobjektivu 1200 mm (ekvivalent pro 35mm formát). Technologie Clear Image Zoom ještě zdvojnásobí maximální přiblížení na 100x.

hx350-side-large-nahled

Optická stabilizace SteadyShot omezuje při focení z ruky otřesy. Režim Intelligent Active Mode zajistí díky patentované technologii analýzy záběru také obdobně ostrá videa bez rozmazání ve Full HD formátu. Model Cyber-shot HX350 se snadno ovládá a je nabitý spoustou funkcí. Nabízí manuální kroužek zajišťující plynulé zoomování a ostření a ergonomicky umístěný volič režimů a tlačítko custom button pro volbu oblíbeného nastavení.

Díky voličům P/A/S/M jsou k dispozici všechny možnosti nastavení expozice, které potřebujete pro zachycení snímků a videí ve Full HD formátu. Scénu lze prohlédnout díky elektronickému hledáčku s vysokým kontrastem nebo výklopnému LCD displeji s úhlopříčkou 7,5cm a rozlišením 921 000 bodů. Model bude na evropském trhu v prodeji od února 2017.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud