Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Lenovo IdeaCentre Horizon

redakce 14.01.2013

Společnost Lenovo ukázala na veletrhu CES 2013 zajímavý dotykový počítač IdeaCentre Horizon, na kterém může pracovat více uživatelů najednou. Funguje jako velký tablet a v podobě „stolu“ jej lze využít například pro hraní her. V klasické podobě je to ale obyčejný osobní počítač. Měl by prodávat již v létě.

 

 

 

IdeaCentre Horizon podporuje interaktivní herní příslušenství a je navržen pro dotykem ovládané hry pro několik hráčů. Snadlo se ale může přeměnit na 27palcový počítač schopný zvládnout jakýkoli úkol, který uživatelé potřebují zpracovat. Na veletrhu Consumer Electronics Show (CES) společnost Lenovo prezentovala i 39palcový širokoúhlý počítač s kódovým označením „Gamma“. I když se stále jedná o první koncept, Gamma ilustruje výjimečné víceuživatelské možnosti zábavy, jaké může takto velký displej poskytnout.

K IdeaCentre Horizon se bude dodávat speciální sada příslušenství, včetně e-kostky nebo čtyř joysticků. Z počítače lze prostřednictvím Lenovo App Shop stáhnout více než 5000 „multiplayerových“ zábavních aplikací. Podle výrobce je dále v ceně balíček předinstalovaných her a vzdělávacích aplikací od firem Electronic Arts, FableVision, Open Labs, Ubisoft  a FilmOn TV.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud