Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Modulární videokonferenční systém Rally

redakce 26.03.2019

Společnost Logitech dnes poprvé v České republice prezentovala kompletní prémiový videokonferenční systém Logitech Rally s modulárním příslušenstvím.

low-resolution-jpg-rally-camera-front-r Kamera Rally nabízí Ultra-HD 4K rozlišení, modulární audio komponenty, rozsáhlé možnosti řízení otáčení/naklánění/zoomu (PTZ) a technologii Logitech RightSense, která automaticky nastavuje vhodné záběry účastníků konference, optimalizuje barvu a jas jejich obličejů a zvyšuje srozumitelnost hlasu pro usnadnění a zpříjemnění průběhu jednání. Celý systém přináší studiovou kvalitu obrazu, výjimečnou čistotu zvuku a automatizované snímání videokonferencí, které lze plně přizpůsobit jednacím prostorám. Toto řešení je proto ideální pro konferenční místnosti, zasedačky, učebny i velké schůzovní prostory, které se videokonference využívají každý den.

Každá část systému Rally se pyšní špičkovým průmyslovým provedením vhodným do profesionálního prostředí. Výrobky Rally umožní každému prezentovat se během videokonference v nejlepším světle, ale současně i každá část systému vypadá úžasně sama o sobě. Profesionální kamera PTZ je ústředním bodem systému s matnou černou povrchovou úpravou a břidlicově šedými kovovými prvky. Díky vysoké kvalitě materiálů a zpracování, úhledně srovnané kabeláži a elegantnímu průmyslovému designu jsou produkty Rally vhodným doplňkem všech architektonických prostorů i jejich luxusního vybavení. Dokonale se hodí do každého prostoru.

infografika-prace-odkudkoliv-png Kamera Rally s Ultra HD obrazovým senzorem se vyznačuje ostrým obrazem, mimořádnými barvami a výjimečnou optickou věrností při rozlišení až 4K. Modulární řešení je ideální pro konferenční prostory prakticky libovolného tvaru a velikosti. S inteligentní funkcí PTZ (náklon – otočení – přiblížení) zachytí 4K obrazový senzor kamery Rally všechny osoby v místnosti i v kvalitním detailu.

Kamery Rally mají integrovanou sadu technologií Logitech RightSense, které umožňují optimalizovat nastavení a vyvážení obrazu, a to i při nedostatku světla či při protisvětle. Funkce RightSight dokáže bezchybně rozeznat všechny účastníky bez ohledu na jejich vzdálenost od objektivu. Funkce RightLight umí rozlišit obličej od pozadí místnosti a vytvořit tak přirozeně vypadající odstíny pleti. Funkce RightSound potom dokáže vytvářet čistý zvuk potlačením hluku na pozadí, automatickým vyvážením dynamického hlasu a zaměřením se na aktuálního řečníka. Výsledkem je kvalitnější průběh jednání zcela bez nutnosti vašeho zásahu.

Na rozdíl od běžných videokonferenčních systémů má Logitech Rally oddělené reproduktory a mikrofony. Při umístění reproduktorů blízko displeje je zvuk lépe propojen s obrazem a hlasy vzdálených účastníků přicházejí z přední části místnosti, jak to lidé intuitivně očekávají. Reproduktory v čele místnosti mají bohatší zvuk než běžné stolní reproduktory. Samostatné mikrofony zas zajišťují vynikající zvuk a účinnější potlačení hluku a ozvěny.

Díky obrazovému a stolnímu rozbočovači jsou všechny kabely, prvky Rally i počítač potřebný k jednání skryté. Oba rozbočovače jsou připojeny pomocí jediného kabelu CAT6, ale samy nabízejí celou řadu konektorů, díky kterým můžete umístit počítač u obrazovky nebo u stolu. Vstup HDMI na stolním rozbočovači odstraňuje nutnost používat drahé redukce kabelů a umožňuje vše propojit během okamžiku.

Logitech Rally je kompatibilní téměř se všemi videokonferenčními službami, například BlueJeans, Google Hangouts Meet, Microsoft Skype for Business, Microsoft Teams, Zoom atd.

 

 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme