Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Nové chytré zásuvky pro smart home

redakce 18.01.2018

Chytré zásuvky DSP-W115 Smart Plug a DSP-W245 Power Strip spolu s novou aplikací mydlink, která rozšiřuje funkce pro automatizaci domácnosti a dokáže spolupracovat se systémy Amazon Alexa a Google Asistent.

Nové chytré zásuvky D-Link DSP-W115 Smart Plug a DSP-W245 Power Strip umožňují jednoduše automatizovat celou domácnost a snadno monitorovat a ovládat elektrické spotřebiče z libovolného místa.

d-link-dsp-w115-a1-image-lfront-fr-light Integrace s virtuálními asistenty Amazon Alexa a Google Assistant přináší navíc pohodlné hlasové ovládání zařízení v domácnosti prostřednictvím populárních chytrých reproduktorů Amazon Echo a Google Home. Začlenění programovací platformy IFTTT a podpora kompatibilních kamer mydlink dále rozšiřuje možnosti, jak zvýšit komfort, bezpečnost a efektivitu chodu domácnosti.

Díky aktualizovanému uživatelskému rozhraní je nyní používání aplikace mydlink mnohem jednodušší. Předvolby na hlavní obrazovce umožňují uživatelům rychlý přístup k ovládání zařízení a nová funkce „One-Tap“ umožňuje jedním klepnutím aktivovat nebo zablokovat několik zařízení, výstrah a automatizačních funkcí najednou.

Vícenásobná chytrá zásuvka DSP-W245 s prodlužovacím kabelem umožňuje monitorovat a řídit spotřebu energie připojených zařízení a zároveň poskytuje ochranu proti přepětí a přehřátí. Aplikace mydlink nabízí nejen podrobné statistické údaje o tom, kolik energie každý spotřebič používá, ale umí také posílat nastavitelná oznámení do vašeho mobilního zařízení, která vás informují o zapnutí nebo vypnutí zařízení, překročení zadaného limitu spotřeby energie nebo o automatickém vypnutí zařízení kvůli přehřátí.

 

 

 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit








Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud