Menu

DDR4 RGB modul SPECTRIX D41 TUF Gaming Edition

22.08.2018 11:18 | Milan Loucký + Přidat komentář
DDR4 RGB modul SPECTRIX D41 TUF Gaming Edition

DDR4 RGB modul SPECTRIX D41 TUF Gaming Edition | foto: CHIP

Speciální edice paměťového modulu Adata má certifikát TUF Gaming Alliance, což znamená, že prošel pečlivým testováním a splňuje nejpřísnější standardy herní aliance.

Své majitele uchvátí stejně špičkovým výkonem a programovatelným RGB osvětlením jako originální model, navíc ale přináší bojovnější vzhled díky černému chladiči se žlutým zdobením.

Při návrhu designu paměťového modulu SPECTRIX D41 TUF Gaming Edition se designéři inspirovali brněním. Na horní straně je proto odvážně vypadající chladič, který jen podtrhuje špičkový výkon modulu. RGB LED pásek není ničím krytý a září tak bez omezení do prostoru. Uživatelé mohou vybírat z různých světelných efektů, nastavovat vzory blikání, jeho rychlost, intenzitu a další parametry. Světelné efekty jsou programovatelné prostřednictvím programu ASUS SYNC RGB a mohou být synchronizované se světelnými efekty základní desky, grafické karty a dalších komponent, takže celá herní sestava nabídne špičkově sladěný vizuální zážitek.

SPECTRIX D41 TUF Gaming Edition přináší špičkový výkon díky frekvencím až 3200 MHz. Podporuje jak platformu Intel X299 2666 MHz, tak platformu AMD Ryzen, stejně jako Intel Extreme Memory Profile (XMP) 2.0 pro bezproblémové přetaktování přímo v operačním systému počítače.

Při výrobně paměťového modulu SPECTRIX D41 TUF Gaming Edition byly použity jen ty nejkvalitnější čipy vybrané tak, aby nabídly nejvyšší možnou spolehlivost a odolnost. Obsahuje také na míru navržený chladič a vícevrstvou desku plošných spojů, která zlepšuje kvalitu a stabilitu přenášených signálů. Stejně jako všechny ostatní paměťové moduly ADATA a XPG se i SPECTRIX D41 XPG TUF Gaming Edition bude prodávat s doživotní zárukou.

 

 

 

 

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Nemusíte se obávat, váš e-mail ochráníme. Postupujeme podle těchto zásad a obchodních podmínek. Budeme vás pravidelně informovat o novinkách ve světě počítačů a technologií. Díky newsletteru snadno vyhodnotíme, jestli jsme se vám trefili do vkusu.
Komerční sdělení