Menu

Digitální předplatné pro firmy a úřady

18.02.2016 15:39 | Martin Kučera + Přidat komentář
Digitální předplatné pro firmy a úřady

Digitální předplatné pro firmy a úřady | foto: CHIP

Potřebujete svým zaměstnancům pořídit větší množství předplatných Chipu? Využijte slev a výhod nabídky firemního předplatného s možností daňově uznatelného nákladu a odpočtu DPH.

Dopřejte svým IT odborníkům kvalitní informace z nejčtenějšího měsíčníku o digitální technice v digitální podobě, kterou je možné číst na libovolných smartphonech, tabletech a počítačích. Distribuce plných verzí programů je vyřešena pomocí On-line DVD, což je náhrada fyzického Chip DVD přikládaného k papírovému časopisu.

tab3-550

Jak objednat firemní předplatné digitálního Chipu?

Napište nám na adresu firmy@chip.cz zprávu, kde nám uvedete vaše údaje (jméno a adresu firmy, DIČ a kontaktní osobu) a oznamíte požadovaný počet licencí. Obratem vám doručíme zálohovou fakturu. Po úhradě vám zašleme vouchery a návod na zprovoznění předplatného u čtenářů.

Předplatné je vždy svázáno s uživatelským účtem na webu Chipu, kde je při registraci vyžadován e-mail. Neváhejte nás také kontaktovat v případě jakýchkoliv dotazů týkajících se firemního předplatného, jeho podmínek a fungování.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.
Komerční sdělení