Menu

Digitální předplatné pro firmy a úřady

18.02.2016 15:39 | Martin Kučera + Přidat komentář
Digitální předplatné pro firmy a úřady

Digitální předplatné pro firmy a úřady | foto: CHIP

Dopřejte svým IT odborníkům kvalitní informace z nejčtenějšího měsíčníku o digitální technice! 

Svět digitální techniky se vyvíjí neuvěřitelnou rychlostí. Pokud nechcete ztratit krok, čtěte Chip! Každý měsíc se můžete těšit na rozbory nových trendů, porci testů hardwaru, softwaru, mobilních přístrojů a spotřební elektroniky, na reportáže z technologických výstav a na praktické rady a tipy, jak řešit různé technické problémy.

kolaz634

Chip je možné číst jak v tištěné, tak v digitální podobě na libovolných smartphonech, tabletech a počítačích. Digitální verze Chipu je cenově výhodnější a přístupná jediným kliknutím. Navíc umožňuje on-line distribuci plných verzí programů jako náhradu za DVD přikládané k papírovému časopisu (» více o fungování digitální edice Chipu).

tab550

Jak si objednat firemní licenci digitálního Chipu?

Napište nám na adresu firmy@chip.cz zprávu, kde nám uvedete vaše údaje (jméno a adresu firmy, IČO a DIČ, kontaktní osobu) a oznamíte požadovaný počet licencí. Obratem vám zašleme fakturu a návod na zprovoznění licencí předplatného. Neváhejte nás také kontaktovat v případě jakýchkoliv dotazů týkajících se firemního předplatného, jeho podmínek a fungování.

V případě 1-4 ks je cena naprosto stejná jako při běžné objednávce on-line. Objednávejte proto přímo na e-shopu.

Děkujeme za váš zájem o časopis Chip.
Redakce

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.