Menu
CHIP Speedtest

Samsung Galaxy S21 Ultra: unikly první informace o chystané novince

21.07.2020 16:30 | Jiří Palyza
Samsung Galaxy S21 Ultra: unikly první informace o chystané novince

Už smartphone Samsung Galaxy S20 nepatří zrovna k nejmenším modelům. Podle nejnovějších informací se jeho nástupce, další vlajková loď Samsungu, Galaxy S21, může ještě zvětšit.

Nejnovější informační úniky o připravovaném novém modelu chytrého mobilu naznačují, že Galaxy S21 Ultra by měl být vybaven obrovským displejem. Vypadá to, že nás čeká doba, kdy smartphony budou dosahovat velikostí, které jsme doposud znali pouze z kategorie tabletů.

Zatímco Samsung Galaxy S20 Ultra je vybavený 6,9" displejem, pro následovníka, Galaxy S21 Ultra nebo Galaxy S30 Ultra, se počítá s ještě většími displeji. Informační zdroje hovoří o gigantické obrazovce pro vlajkovou loď roku 2021, která by měla mít úhlopříčku 7,1". Jde už o rozměry tabletu, ze kterých už nebude každý uživatel zrovna nadšený.

Samsung Galaxy Ultra S21/S30 s 7,1palcovým displejem?

galaxys21ultra1

Velikost displeje u plánovaných novinek Samsungu se už blíží rozměrům tabletů. Ne pro všechny uživatele to ale bude praktické.

Unikají informace, že Samsung Galaxy S21/S30+ by měl disponovat 7" displejem a standardní verze displejem s úhlopříčkou 6,9". Jsou to prozatím jen nepotvrzené informace, nicméně trend zvyšovat rozměry obrazovek u Samsungu pokračuje už několik let.

Je před námi ale ještě mnoho měsíců, než novinky získají reálné kontury, a do té doby se jistě ještě mnohé změní. Až do příštího jara se tedy můžeme nechat překvapit, zda aktuální informační úniky o chystané vlajkové lodi Samsungu pro rok 2021 byly pravdivé.

mohlo by vás také zajímat: blíží se událost Samsungu s názvem "unpacked", na které bude prezentovat své nejnovější modely


Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.Komerční sdělení