Menu

Zdarma top nástroj pro střih videa: ACDSee Video Studio 3 je po omezenou dobu bezplatně

21.07.2020 07:30 | Jiří Palyza + Přidat komentář
Zdarma top nástroj pro střih videa: ACDSee Video Studio 3 je po omezenou dobu bezplatně

Zdarma top nástroj pro střih videa: ACDSee Video Studio 3 je po omezenou dobu bezplatně | foto: CHIP

Většina dobrých programů pro střih videa je za nemalé peníze, těch pár bezplatných bývá občas obtížné používat. ACDSee Video Studio 3 je snadný i pro méně zkušené uživatele a nabízí všechny důležité funkce pro editaci videa. Plná verze je do příštího týdne k dispozici zdarma.

Výrobce programů, ACD Systems, v současné době nabízí v akci k bezplatnému stažení ACD See Video Studio 3. Pomocí programu na střih a editaci videa můžete sestříhat svá videa z dovolených, ale zvládnete vytvářet i profesionální klipy a filmy.

Program se vyznačuje jednoduchým a moderním uživatelským rozhraním, ve kterém se rychle zorientují i méně zkušení uživatelé. Vytvořená videa jednoduše importujete pomocí modrého tlačítka a poté je přetáhnete do časové osy. Můžete klip oříznout na požadovanou délku nebo změnit uspořádání jednotlivých scén.

Práce s více videostopami otevírá řadu možností celkového uspořádání. I pokročilým uživatelům má program co nabídnout: ACDSee Video Studio 3 umí oddělit video i audio stopu, takže lze znovu nahrávat klipy nebo synchronizovat stopy.

Integrovaný recorder pro audio i video se může přímo propojit s webovou kamerou, mikrofonem nebo obrazovkou, takže můžete obratem ruky nahrávat obsah přímo do programu.

Stáhněte si: ACDSee Video Studio 3

acdsee-logo

Plná verze: ACDSee Video Studio 3.0.0.219

CHIP hodnotí Dobrý

S „ACDSee Video Studio 3“ získáte jednoduchý, ale efektivní program pro editaci videa včetně všech důležitých funkcí pro běžné uživatele - po omezenou dobu bezplatně.

Stáhněte si

 

Výhody
přehledné uživatelské rozhraní
integrovaný nástroj pro snímání obrazovky
možnost přímého záznamu zvuku do programu

ACDSee Video Studio 3: střih videa zdarma

acdsee1

Uživatelské rozhraní programu je přehledné a vstřícné k méně zkušeným uživatelům.

Program si můžete stáhnout z propagační webové stránky výrobce, pro jeho získání bude potřeba pouze zadat vaši e-mailovou adresu a potvrdit captchu. Poté byste už na zadaný e-mail měli obdržet licenční číslo ke staženému softwaru.

Po instalaci programu a jeho prvním spuštění bude potřeba ještě jednou zadat e-mailovou adresu. Obdržíte dočasné heslo pro ověření, které můžete zkopírovat a vložit do okna programu. Poté si zadáte vlastní přístupová data. V posledním kroku vložíte klíč a potvrdíte tlačítkem "Continue". Pokud byste potřebovali ACDSee Video Studio instalovat znovu, je dobré si licenční klíč uchovat.

Optimální pro méně zkušené uživatele i ty, kdo chtějí mít vše rychle hotové

Plná verze programu ACDSee Video Studio 3 se nejlépe hodí jako první nástroj pro experimenty v oblasti střihu a zpracování videa. Pokročilí uživatelé v něm najdou skvělého pomocníka, který zaručí rychlé zpracování a atraktivní výsledky u menších projektů.

mohlo by vás také zajímat: program pro střih a zpracování videa, Shotcut, překvapí svými funkcemi

Komentáře

* Hvězdičkou jsou označeny povinné informace.

Zajímavosti ze světa IT v e-mailu

Stačí odeslat svoji e-mailovou adresu


Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním svých osobních údajů a užitím pro marketingové účely vydavatelství Burda International CZ s. r. o.