Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Nový server pro dovolenou

redakce 01.02.2011

Zpravodajský portál iDNES.cz se rozhodl zareagovat na zvyšující se poptávku po zájezdech spuštěním nového projektu www.dovolena.idnes.cz s nabídkou zájezdů do celého světa.

Dovolená.iDNES.cz startuje 1. února 2011 a nabízí inzertní prostor pro propagaci nabídek cestovních kanceláří a agentur. K dnešnímu dni nabízíme 19 inzerujících cestovních kanceláří se 265.000 nabídkami termínů zájezdů.

„Dovolena.iDNES.cz rozšíří řadu SME projektů z rodiny iDNES.cz a iDNES.cz tak bude návštěvníkům nabízet kompletní služby od výběru práce, nemovitosti a automobilu až po vysněnou dovolenou. Našim cílem je být do roka fungování na předních pozicích mezi servery s nabídkou zájezdů,“ upřesnil vedoucí portálových a komunitních služeb iDNES.cz Mgr. Jan Josef Kubíček. Největší výhodou projektu je, že zájemce o zájezd již při vyhledávání vidí, kdo je provozovatel zájezdu, a má možnost si vybírat podle „osvědčených“ cestovních kanceláří. Portál má přehledné řazení nabídek podle zemí či destinací v jednotlivých státech a také jednoduché vyhledávání a filtrování nabídek dle zadaných kritérií zájezdů. Objednávku dovolené zájemce provádí přímo na stránkách inzerujícího klienta (cestovní kanceláře či agentury), kam bude automaticky přesměrován. Během února připravujeme představení projektu široké veřejnosti spolu se soutěží o zájezd do Španělska pro 2 osoby na veletrhu cestovního ruchu Holiday World v Praze na Výstavišti. V průběhu letošního roku projekt rozšíříme o nabídku letenek, půjčoven automobilů a katalog ubytovacích zařízení

Komentář redakce: K tisícům serverů s nabídkami dovolené se přidala i MAFRA - na první pohled logický krok, jak využít velké navštěvnosti svých webů. Otázkou ale zůstává, zda uživatelé nadají přednost specializovaných serverům, které obvykle nabízejí lepší a rozsáhlejší možnosti výběru.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud