Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Rohlik.cz rozšiřuje sortiment. Do 90 minut přiveze i kvalitní lokální produkty Sklizeno.

redakce 08.10.2014

Internetový supermarket Rohlik.cz rozšiřuje sortiment o produkty českých farmářů ze sítě Sklizeno.

Nabídka kvalitních čerstvých i trvanlivých potravin z řetězce Makro se tak rozrůstá o maso a masné výrobky s původem – vyzrálé hovězí, zvěřinu, 100% moravskou drůbež, paštiky, ale i mléčné výrobky nebo víno. Postupně přibydou také biopotraviny, šunka a uzeniny, tedy produkty, které zákazníci kamenných obchodů Sklizeno velmi vyhledávají.

„Dbáme na vysokou kvalitu produktů, které na Rohlik.cz nabízíme, a zároveň jsme chtěli vyhovět poptávce našich zákazníků, proto jsme se rozhodli zařadit i produkty od menších dodavatelů, bez zbytečné chemie nebo dokonce v bio kvalitě,“ vysvětluje rozšíření sortimentu Marek Sacha, výkonný ředitel projektu Rohlik.cz.

David Kukla, zakladatel Sklizeno, jeho slova doplňuje: „Díky spolupráci s Rohlík.cz můžeme naše nejoblíbenější výrobky nabídnout i zákazníkům, kteří nás nemají na své nákupní trase nebo nakupují ve farmářské kvalitě jen část svých nákupů a nevyplácí se jim kvůli tomu jezdit k nám. Věříme také, že komfort doručení do 90 minut ocení i naši stávající zákazníci.  Zakládáme si na nadstandardních službách a spolupráce s Rohlík.cz je pro nás dalším zlepšením zákaznického servisu.“ V současné době lze vybírat z několika desítek výrobků Sklizeno, jejich počet se však v příštích týdnech bude dále zvyšovat.

Rohlik.cz však stále navyšuje i počet dalších položek z potravin, drogerie, dětského zboží, domácích potřeb nebo krmiv pro psy a kočky. Vybírat lze nyní z více než 4000 produktů, během následujících týdnů se toto číslo zdvojnásobí. V současné době Rohlik.cz rozváží pouze v Praze, do konce letošního roku však chystá expanzi i do dalších měst. 

První objednávka a nákup nad 2000 korun jsou zdarma, jinak je cena rozvozu 79 korun. Doba rozvozu je od 10 do 22 hodin ve všední dny a od 8:30 do 22 hodin o víkendech, objednávat je však možné kdykoliv. Kurýr nákup doručí do 90 minut.

 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme