Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Silný videopřehrávač zdarma: Google nabízí šikovnou aplikaci pro Android

Jiří Palyza 20.01.2020

Uživatelé Androidu si momentálně mohou v obchodu Play zdarma stáhnout výkonný přehrávač videí OPlayer. Nabídka ale může platit jen po omezenou dobu, proto neváhejte.

OPlayer pro Android podporuje širokou škálu formátů a dokáže zpracovávat zvukové i video soubory. V případě potřeby lze do přehrávání videa také integrovat soubory s titulky. Soubory lze do počítače odeslat přes WLAN a zabarvení zvuku lze nastavit pomocí ekvalizéru.

Díky přehlednému a zjednodušenému ovládání je práce s přehrávačem dětskou hračkou. V současnosti si můžete aplikaci stáhnout bezplatně.

Prosíme mějte na paměti, že nabídka odráží současný stav aplikace v obchodu Play. Nabídka se může každým okamžikem změnit, proto se přesvědčte, zda je aplikace v okamžiku stahování stále k dispozici v bezplatné podobě.

oplayer-logo

OPlayer - Android App 5.00.02

CHIP hodnotí Dobrý

OPlayer podporuje přehrávání videa z lokálního úložiště, ale také umožňuje streamování přes internet. Po krátkou dobu získáte plnou verzi aplikace zdarma.

Stáhněte si

OPlayer: aplikace pro Android přehrává videa z mobilního telefonu, Google Disku a NAS

oplayer1

Silný videopřehrávač OPlayer pro Android přehrává videa i zvukové soubory přímo ze smartphonu nebo sítě.


Po stažení a instalaci je OPlayer okamžitě připraven k použití. Nejprve aplikace vyhledá v zařízení možné soubory, které lze přehrát. Pokud jste videa uložili na Google Disk, není to žádný problém, přehrávat lze i videa uložená na NAS ve vaší síti, nebo videa YouTube, pokud zadáte jejich URL adresu. V průběhu přehrávání může být zvýšena nebo snížena přehrávací rychlost.

Přečtěte si také: Top 10 (a další v pořadí) nejlepších smartphonů

Jediné, co pro to musíte udělat, je kliknout na video během přehrávání. Na pravém okraji obrazu se poté objeví číslice 1 spolu se znaménky plus nahoře a minus dole. Tyto dva symboly můžete použít ke změně rychlosti přehrávání.

OPlayer: silný přehrávač se skvělými funkcemi

Mnoho uživatelů má svá videa umístěná na externím datovém úložišti NAS a šetří tak interní kapacitu svého mobilního zařízení. Přehrávání takových videí ale není pro OPlayer žádný problém. Je schopen vyhledat ve vaší síti možná úložiště přehratelných souborů, jakými mohou být právě NAS, notebook nebo externí USB disk, a zpravidla je také najde. Nástroj je schopen přehrát široké spektrum videoformátů.

Navzdory skutečnosti, že se jedná o verzi Pro, přehrávač nabízí nákupy v aplikaci. Jedná se ale o dekodéry DivX, které si můžete koupit za 99 centů. Protože vývojáři musí zpravidla na podporu kodeků přispívat, je nabídka zcela normální a v pořádku.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud