Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Startmonkey 200 pro nouzový start automobilu

redakce 31.08.2011

Není to sice počítačová součástka, ale stejně se nám líbila tak, abychom o ní informovali. Malý přenosný akumulátor Startmonkey 200 pomůže, když se vám nečekaně v automobilu vybije akumulátor. Stačí sice jen na cca 20 otočení klíčkem, ale leckdy jsme vděčni i za to.

Znáte to? Otočíte startérem svého vozu a nic. Zrovna ve chvíli, kdy to nejméně potřebujete, je zcela vybitá baterie. Řešení této nepříjemnosti s sebou můžete vozit v kufru v podobě záložního zdroje Startmonkey200. Plně nabitý Startmonkey200 poskytne 15 – 20 startovacích cyklů, navíc je uložen v odolném pouzdře, takže jej můžete vozit s sebou
v automobilu.

Startmonkey200 se používá rychle a jednoduše. Stačí ji pomocí svorek připojit k autobaterii a během 8 sekund je připravena „nastartovat“. Vzhledem ke kompaktnímu provedení se vejde i do přihrádky v palubní desce vozu nebo do kufru. Díky nízké hodnotě samovybíjení vydrží baterie nabitá na 75% kapacity bez používání po dobu jednoho roku. Po použití můžete Startmonkey200 dobít pomocí dodávané autonabíječky nebo přenosnými nabíječkami. Startmonkey200 lze také dobít z elektrické zásuvky pomocí AC zdroje, který není součástí balení v rámci redukce rozměrů celého mobilního setu.

Statmonkey200 neumí jen nouzově nastartovat váš vůz, ale je také kompatibilní se všemi zařízeními ve voze fungujícími na 12V. Sartmonkey200 je vhodná pro vozy s 12V baterií a s maximálním startovacím proudem do 650A (ověříte na jejím štítku). Pokud má baterie maximální startovací proud vyšší, např. dieselové motory s vysokým obsahem, vozy typu Transit nebo vozy s náhonem 4×4, použijte Startmonkey400.

Doporučená cena Startmonkey200 je 3 490 Kč vč. DPH.

 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud