Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Systémy Covr vykryjí celou domácnost Wi-Fi signálem

redakce 24.01.2018

Třípásmové a dvoupásmové celoplošné domácí Wi-Fi systémy společnosti D-Link nabízejí nejmodernější Wi-Fi technologii a zajišťují bezproblémové ultrarychlé Wi-Fi připojení i v největších domech.

Nové produkty z řady Covr pro Wi-Fi pokrytí celého domu, Wi-Fi AC2200 třípásmový systém (COVR-2202) a Wi-Fi AC1200 dvoupásmový systém (COVR-C1202 se dvěma jednotkami a COVR-C1203 se třemi jednotkami), poskytnou vysokorychlostní, bezproblémové a celoplošné Wi-Fi pokrytí bez mrtvých zón pro splnění potřeb moderní automatizované domácnosti.

covr-2202-a1-image-l-front-gb Celoplošné domácí Wi-Fi systémy Covr vytvářejí ve spolupráci s existujícím routerem jednotnou bezdrátovou domácí síť, která nabízí výkon a konektivitu potřebnou pro podporu mnoha propojených zařízení, která se nacházejí v dnešních moderních domácnostech.

Díky technologii MU-MIMO pro vyšší propustnost sítě a efektivnější přenos dat odstraňují tři AC1200 dvoupásmové Covr body v sadě COVR-C1203 (dva v sadě COVR-C1202) nepříjemné mrtvé zóny bez přístupu k síti a vytvářejí celistvý prostor nerušeného vysokorychlostního Wi-Fi připojení pro domy s plochou až 465 m2. Ideální řešení pro provozování datově náročných multimediálních aplikací po celém domě bez výpadků přenosu dat.

COVR-2202 je vhodný pro uživatele, kteří potřebují celoplošné Wi-Fi pokrytí ve větších domech. Sada obsahuje dva vysoce výkonné třípásmové Covr body (dvě pásma 5 GHz a jedno 2,4 GHz s rychlostí přenosu až 866 Mb/s a 400 Mb/s), které odstraňují mrtvé zóny Wi-Fi sítě a poskytují rychlé Wi-Fi připojení v domech s plochou až 550 m2.

Aby bylo zajištěno nepřetržité spojení, D-Link implementoval do každého z těchto produktů chytrou roamingovou technologii. Chytrý roaming neustále analyzuje intenzitu signálu bezdrátového připojení mezi zařízeními a automaticky se připojí k Covr bodu s nejsilnějším Wi-Fi signálem.

Pro ty, kdo upřednostňují kabelové připojení specializovaných zařízení, jako jsou síťová úložiště dat (NAS), chytré televizory nebo herní konzoly, jsou u každé Covr jednotky k dispozici dva gigabitové ethernetové porty pro výkonný a spolehlivý kabelový přenos dat.

Snadná instalace prostřednictvím aplikace mydlink Wi-Fi nebo webového rozhraní znamená, že pro vytvoření výkonného, všem dostupného a spolehlivého Wi-Fi připojení po celém domě není nutné mít žádné speciální odborné znalosti.

 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud