Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Tenký konvertibilní notebook YOGA 910

Pavel Trousil 01.10.2016

Lenovo rozšiřuje rodinu zařízení YOGA o nový notebook s Windows 10, který má na výšku jen 14,3 mm. Nabízí až 15,5hodinovou výdrž baterie a prodávat se bude za 34 999 Kč.

Mimořádně tenký notebook YOGA 910 se 14,3 mm profilem je jedním z nejvýkonnějších vícerežimových zařízení na trhu se sedmou generací procesorů Intel Core i5 a Core Core i7. Volitelně přichází s 4K (UHD IPS) nebo Full HD IPS displejem o netradiční úhlopříčce 13,9" s 5 mm rámečkem, který nabízí o 10 procent větší zobrazovací plochu a o 14 procent větší hustotu pixelů ve srovnání s předchozím modelem. Zvuk při poslechu hudby je podpořen technologií Dolby Audio Premium. Uživatelé mohou podle Lenova pracovat nebo sledovat filmy až 15,5 hodiny, aniž by se museli starat o výdrž baterie.

YOGA 910 je vybavena vestavěnou čtečkou otisků prstů pro vyšší míru zabezpečení. S pomocí programu Windows Hello se mohou uživatelé do svého počítače přihlásit dotykem prstu. YOGA 910 je dále vybavena novým celokovovým krytem v barevných provedeních Champagne Gold, Platinum Silver a Gunmetal. Samozřejmostí jsou charakteristické otočné panty, díky kterým lze notebook využít flexibilně – uživatelé mohou psát v režimu Notebook, prezentovat v režimu Stojánek, sledovat videa v režimu Stan nebo vyhledávat informace v režimu Tablet. Společně s notebookem je možné také pořídit elegantní myš YOGA, která slouží i jako dálkové ovládání. Konvertibilní notebook Lenovo YOGA 910 s hmotností 1,38 kg bude na našem trhu dostupný koncem října 2016 za cenu začínající na 34 999 Kč.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud