Přejít k hlavnímu obsahu
Bezpečnost

Trend Micro v Praze

Josef Mika 14.12.2016

Známá společnost zabývající se bezpečnostními řešeními v IT otevřela novou pobočku v Praze. Chce tu vybudovat největší středisko pro odhalování počítačových hrozeb ve střední a východní Evropě.

Společnost Trend Micro má svou novou pobočku v budově BB Centra v Praze 4. Trend Micro si vybrala Prahu jako regionální centrum svého vývoje. V pražské pobočce v současné době pracuje přibližně 20 vývojářů a členů obchodního týmu, do budoucna se zde počítá až s 50 zaměstnanci.

Tým DVLabs (součást Trend Micro) má v pražské pobočce na starosti objevování dosud neznámých hrozeb a zranitelností a implementaci bezpečnostních záplat. Zaměstnanci DVLabs v Praze provádějí vlastní výzkum a zajišťují přibližně 40 % bezpečnostního obsahu z celé globální sítě. Úzce spolupracují s programem Zero Day Initiative, který od nezávislých bezpečnostních specialistů získává informace o tzv. Zero day zranitelnostech. Díky tomu jsou v mnoha případech schopni tato rizika v systémech svých zákazníků vyřešit dříve, než jsou zneužita kyberzločinci.

dsc01551-nahled

Patrick Dalvinck, vice prezident Trend Micro pro oblast obchodu v kontinentální Evropě, a Jiří Gogela, manažer DVLabs, slavnostně přestřihli pásku a oficiálně tak otevřeli pražskou pobočku Trend Micro.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud