Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

USB-C rozbočovač s výstupem 4K

Pavel Trousil 29.10.2018

Verbatim má v nabídce nový USB-C rozbočovač s několika výstupy, který umožňuje snadno připojit několik zařízení současně a to včetně 4K monitoru přes HDMI port. Rozbočovač má kompaktní design.

Nový rozbočovač USB-C s rozhraním HDMI je vhodný především pro majitele moderních notebooků s USB-C rozhraním, které nemají klasický HDMI výstup a mají omezený počet USB portů. Jeden port USB-C pomocí něj snadno rozmnožíte na dva porty USB 3.0, konektor USB-C pro napájení a port HDMI. Umožňuje vám tak například současně připojit 4K monitor, USB myš a klávesnici, a ještě připojit další zařízení prostřednictvím portu USB-C. Rozbočovač je malý a kompaktní s pevně připojeným kabelem USB-C.

49540-49540-lifestyle-desk-shot-nahled

Rozbočovač je průchozí a podporuje nabíjení o výkonu až 14,5V/2A, takže snadno nabije libovolné USB-C zařízení i při současném vytížení všech zbývajících portů. Dva porty USB 3.0 poskytují rychlost přenosu dat až 5 Gb/s. Je možné připojit více zařízení nebo příslušenství, jako je USB myš, klávesnice, nebo externí disk. Nový rozbočovač Verbatim USB-C s HDMI rozhraním v šedé barvě má doporučenou maloobchodní cenu 1 400 Kč.

49540-49540-angled-nahled


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud