Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Užijte si 5.1 prostorový zvuk s novými reproduktory

redakce 26.10.2018

Reproduktorový systém za dostupnou cenu umožňuje připojení ke všem zdrojům zvuku a jak známe předchozí systémy této firmy, zcela jistě ve vašem bytě způsobí zvukový tajfun.

Logitech Z607 5.1 Surround Sound s Bluetooth je nový, cenově výhodný reproduktorový systém s 5.1kanálovým prostorovým zvukem, který se dá připojit ke všem zdrojům hudby. Díky mnoha možnostem připojení můžete poslouchat zvuk z televizoru, telefonu nebo počítače přes Bluetooth nebo kabel s 3,5mm jackem nebo RCA konektory. Můžete dokonce přehrávat obsah SD karty nebo USB disku a také přijímat vysílání FM rádia. Kabely zadních reproduktorů mají víc jak šest metrů, takže jdou snadno umístit na nejvhodnější místo poslechu, aniž byste museli měnit uspořádání nábytku v místnosti.

Logitech Z607 se špičkovým výkonem 160 W spolu s 5,25palcovým subwooferem přinášejí mohutný zvuk s čistými výškami a hlubokými, silnými basy z jakéhokoli zdroje zvuku. Zvuk se dá ovládat z libovolného místa v místnosti (až na vzdálenost deseti metrů) pomocí kompaktního dálkového ovladače s tlačítky pro přehrávání, pozastavení a přeskakování skladeb, ovládání hlasitosti, výběr vstupu, přepínání rozhlasových stanic a další funkce.

Cena a dostupnost

Reproduktorový systém Logitech Z607 Surround Sound s Bluetooth je ode dneška k dispozici na Logitech.com. V České republice a na Slovensku bude k dispozici u vybraných distributorů od poloviny listopadu za doporučenou maloobchodní cenu 3290 Kč.

 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud