Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Výkonný ThinkPad řady T

Pavel Trousil 18.04.2017

Novinka mezi byznysovými notebooky se jmenuje T570. Poskytuje vysoký výkon v tenkém těle a zároveň nabízí spolehlivost typickou pro značku ThinkPad. 

Dostatečný výkon poskytují notebooku Lenovo ThinkPad T570 výkonné procesory Intel Core sedmé generace, až 32GB operační paměť, rychlé SSD úložiště a operační systém Windows 10 Pro. Notebook je navíc možné velmi snadno nastavit, provést upgrady a zabezpečit uložená data.

ThinkPad T570 se také postará o maximální zabezpečení všech dat. Je totiž vybaven čtečkou otisku prstů, která umožňuje bezpečnější přihlašování s jediným dotykem. Využít lze i software Windows Hello a jeho technologii rozpoznání obličeje. Veškeré údaje a dokumenty budou v bezpečí i díky čipu dTPM 2.0, který dále šifruje a chrání vaše data.

Hmotnost notebooku je 2,04 kg. Snadno se tak vejde do brašny. Při konstrukci notebooku byly použity kvalitní a pevné materiály, které obstály i při náročném armádním testování. Samostatnou kapitolou je pak výdrž baterie, která tento 15,6palcový notebook udrží v chodu až 16 hodin na jedno nabití (údaj výrobce). Výdrž na baterii ještě prodlouží technologie Power Bridge, která umožňuje výměnu baterie bez nutnosti notebook vypnout. S přídavnou cestovní baterií, kterou je možné vyměnit za chodu, tak můžete pracovat a bavit se až 21 hodin bez přerušení.

Široká nabídka portů včetně USB-C s podporou technologie Intel Thunderbolt 3 zaručuje dostatečnou kompatibilitu se všemi periferiemi a rychlý přenos dat. ThinkPad T570 je možné také nakonfigurovat s možností připojení WWAN, takže budete mít vždy k dispozici přístup k 3G nebo 4G mobilním sítím. Notebook Lenovo ThinkPad T570 je k dispozici za cenu od 39 790 Kč.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud