Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Vylepšený AVG Cleaner pro Android

Pavel Trousil 10.07.2014

Puzzle & Dragons, Facebook a theCHIVE dle nejnovější studie AVG patří k celosvětově nejnáročnějším mobilním aplikacím. AVG Cleaner vám umožní identifikovat největší „žrouty“ a pomůže k plynulejšímu chodu vašeho smartphonu.

Kapitoly článku

avg-nahled

AVG Technologies oznámila dostupnost aplikace AVG Cleaner pro Android v obchodě Google Play. Aktualizovaná aplikace obsahuje funkce pro zvýšení výdrže baterie. Byla také integrována do platformy AVG Zen, aby uživatelé ze svého počítače nebo zařízení s Androidem mohli snadno zkontrolovat a zlepšit stav výkonu všech svých zařízení včetně Maců a chytrých telefonů.

Aplikace AVG Cleaner pro Android umožňuje uživatelům lepší používání jejich zařízení výpisem aplikací, které spotřebovávají nejvíce systémových prostředků i energie a čištěním nepotřebných souborů v mezipaměti. Funkce „Spořič energie“ zase pomáhá zvýšit výdrž baterie vypnutím funkcí a úloh s vysokou spotřebou energie. Nová placená verze PRO pak přidává i možnost volby ze tří „Profilů baterie“, které umožňují přepínat mezi režimy „Domácnost“, „Kancelář“ a „Auto“ a více optimalizovat využití baterie podle místa, na němž se právě nacházíte.

 

Co nejvíce „žere“ výkon vašeho smartphonu?

Během posledních šesti měsíců společnost AVG měřila běh některých nejoblíbenějších aplikací a seřadila je podle náročnosti na baterii, využitého místa v úložišti a využití připojení k internetu.

Deset nejnáročnějších aplikací dle AVG (Tabulka obsahuje aplikace, které mají největší vliv na výkon zařízení dle hodnocení AVG App Performance Rank, vypočítaného podle využití baterie, úložiště a připojení k internetu normalizované vypočtením percentilu dle mediánů hodnot. Hodnocení je spočítáno následovně: Úložiště3+Baterie2+Síťové vytížení.)

 

Jméno aplikace*

Kategorie aplikace

1

Puzzle & Dragons

Hádanky

2

Facebook

Sociální sítě

3

theChive

Zábava

4

iFunny J

Zábava

5

Hay Day

Rodina

6

9GAG

Zábava

7

Instagram

Sociální sítě

8

Spotify Music

Hudba a zvuk

9

FarmVille 2: Country Escape

Rodina

10

8 Ball Pool

Sportovní

 

 

Vysávači baterie

Žrouti úložiště

Žrouti mobilních dat

1

Beaming Services for Beep’nGo

Asphalt 8: Airborne

Netflix

2

ChatON Voice & Video Chat

FIFA 14 by EA SPORTS™

theCHIVE

 

3

AllShare Cast Dongle S/W Update

The Sims™ FreePlay

reddit is fun

 

4

Samsung SmartView 1.0

Despicable Me

Spotify Music

 

5

magicApp: Free Calls

Puzzle & Dragons

AT&T Smart Wi-Fi

 

6

Samsung WatchON (Phones)

The Simpsons™: Tapped Out

9GAG

 

7

Puzzle & Dragons

Plants vs. Zombies™ 2

Daily Mail Online

 

8

Candy Crush Saga

Dragon City

Tumblr

 

9

Hay Day

Slotomania FREE Slots

Facebook

 

10

Samsung WatchON (Tablets)

Family Guy The Quest for Stuff

Instagram

AVG Cleaner FREE pro Android – vlastnosti:

  • uvolňuje paměť v zařízení odstraněním nežádoucích aplikací a souborů v mezipaměti ze všech nainstalovaných aplikací, dočasných souborů po prohlížení internetu, systémové schránky a historie využívání aplikací a návštěv obchodu Google Play
  • zlepšuje celkový výkon zařízení s Androidem identifikováním aplikací s největším využitím dat, zátěží na baterii nebo velikostí a nabízí možnost jejich odinstalování
  • nabízí přehled funkcí a systémových nástrojů, které vyžadují nejvíce energie z baterie, jako je GPS nebo automatické otáčení displeje a umožňuje je vypnout
  • pravidelné automatické čištění mezipaměti a historie, jakož i návrhy dalších náročných úloh, které lze odstranit

AVG Cleaner PRO pro Android – vlastnosti:

  • kromě výše zmíněného nabízí verze PRO profily baterie „Domácnost“, „Kancelář“ a „Auto“ k maximalizaci výdrže baterie zařízení podle aktuální činnosti a místa.
  • je dostupná za předplatné 19,99 Kč měsíčně nebo 99,99 Kč ročně
  • uživatelé získávají 30denní možnost na zkoušku využívat funkce verze PRO – po uplynutí této doby se aplikace vrátí na verzi FREE

Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud