Přejít k hlavnímu obsahu

108 megapixelů umožňuje velmi ostrý detail

redakce 11.04.2022

Huawei Nova 9 SE je vybaven 108Mpx fotoaparátem s technologií Al Quad. Je to hodně nebo málo? Na počtu pixelů přeci jen záleží. Díky tomu dosáhne Nova 9 SE i zachycení takřka nepatrné emoce a poradí si s každými světelnými podmínkami.

Smartphone Huawei Nova 9 SE je vybaven 108megapixelovým fotoaparátem s technologií Al Quad. Kromě toho disponuje také osmimegapixelovým širokoúhlým objektivem, dvoumegapixelovým makro objektivem a ještě jedním dvoumegapixelovým objektivem pro focení s bokeh efektem.

108 není jen číslo, je to záruka excelentních snímků

Ultra HD fotoaparát mobilu Nova 9 SE dokáže pořizovat fotky s rozlišením až 12 000 x 9000 pixelů. Co to v praxi znamená? Že můžete výsledné fotografie zvětšit na velikost 125 x 94 centimetrů a nedojde k sebemenší ztrátě kvality. Metrová zarámovaná fotografie, na které nebude ztracen jediný detail? Pro Huawei Nova 9 SE žádný problém.

V porovnání s 12megapixelovým fotoaparátem lze se 108megapixelovým dosáhnout až trojnásobného zvětšení bez ztráty kvality. Díky tomu se dá tento fotomobil využít třeba také jako lupa. Studenti, kteří nedohlédnou na tabuli ze zadní řady, nebo senioři, kterým se nedaří přečíst miniaturní nápis na krabičce s léky, se díky Huawei Nova 9 SE už nemusejí trápit.

108 megapixelů je sice impozantní rozlišení, ale pravdou samozřejmě je, že jen počet pixelů k dobrým fotkám nestačí. Nicméně Huawei Nova 9 SE exceluje i v dalších ohledech. Jeho objektiv například dosahuje světelnosti až f/1,9. To zaručuje vysoce kvalitní fotografie za jakýchkoliv podmínek.

Důležitým prvkem, který ovlivňuje kvalitu digitálního fotoaparátu, je také velikost senzoru. I v tomto ohledu není Nova 9 SE se svým 1/1,52 palcovým senzorem žádný troškař.

Ať se děje cokoliv, tento fotomobil na to má odpověď

mkt-julia-product-image-blue-01-png-20211126-1

Potřebujete zachytit široké zorné pole? Huawei Nova 9 SE pro vás má ultraširokouhlý 8MP objektiv s rozhledem 112 stupňů. Chystáte se fotit portréty? Využijte speciální 2MP objektiv pro bokeh efekt s rozostřeným pozadím. Anebo snad vyrážíte fotit do přírody? V tom případě bude vaším nejlepším pomocníkem 2MP makro objektiv. Tím vším je vybaven systém fotoaparátů telefonu Huawei Nova 9 SE.

S tímto fotomobilem pořídíte kvalitní fotky i mimo zlatou hodinku. Nova 9 SE si dokáže hravě poradit s nepříznivými světelnými podmínkami. Umožňuje to vysoká světelnost objektivu, velikost senzoru a v neposlední řadě také speciální technologie kombinace pixelů. Ta pomáhá při focení v nedostatečně osvětleném prostředí a funguje tak, že skládá dohromady data z bloků pixelů a spojuje je v jeden velký pixel. To je další z mnoha výhod, které přináší 108megapixelový foťák.

Pokud nemáte dost, stačí jej otočit

mkt-julia-product-image-black-01-png-20211126

Selfie kamera se tou hlavní rozhodně nenechá zahanbit. Na čelní straně telefonu najdeme širokoúhlý fotoaparát s rozlišením 16 megapixelů a světelností f/2,2. Ten dokáže zachytit 78 stupňů široké pole – tedy pokud je mobil orientovaný na výšku. V případě otočení na šířku se úhel zachycení zvýší až na 90 stupňů.

Huawei Nova 9 SE také umožňuje kontinuální nahrávání přední a zadní kamerou. Uživatelé mezi nimi mohou dle libosti přepínat a zachytit tak svůj příběh v co největší plynulosti a kvalitě.

S modelem Nova 9 SE společnost Huawei opět posouvá hranice toho, co mobilní telefon – a především jeho fotoaparát – dokáže. Díky 108megapixelovému rozlišení umožňuje pořizovat fotografie, které ani po výrazném zvětšení neztratí na kvalitě. A vysoké rozlišení je také důvodem, proč se na tento fotomobil můžete spolehnout v jakýchkoliv podmínkách.

HUAWEI Nova 9 SE se prodává za cenu 8499 Kč, a to v černé, modré a později i bílé barvě ve verzi dual SIM.
 
V rámci akce na podporu prodeje zákazníci získají až do 3. 4. 2022 k nákupu telefonu jako dárek HUAWEI WATCH Fit NEW.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud