Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

13“ notebooky Portégé A30-C

Pavel Trousil 15.11.2016

Portégé A30-C je malý a lehký 13“ profesionální notebook. Vybaven je 6. generací procesorů Intel Core a má plnou výbavu včetně DVD mechaniky. K dispozici je množství konfigurací s možností LTE modemu.

Společnost Toshiba představila na našem trhu nový koncept profesionálního notebooku v lehkém magnesiovém těle s displejem o úhlopříčce 13“ - Portégé A30-C. Přístroj charakterizuje bytelné, ale přesto lehké šasi s hmotností od 1,5 kg.

Notebook je vybaven tichou klávesnicí odolnou proti polití, která udrží až 30 ml tekutiny. S využitím integrovaného TPM čipu lze data na pevném disku šifrovat, takže ani v případě ztráty či odcizení se není třeba obávat jejich zneužití.  Odolnost proti útokům zvenčí posiluje vlastní Toshiba BIOS, který je dnes již instalován ve většině B2B notebooků Toshiba. Ke všem konfiguracím této modelové řady byla přidána 3letá záruka se službou onsite.

portege-a30-c-04-win10-nahled

Na náš trh se dostává v těchto dnech prvních pět konfigurací, které nabízejí rozdílné vlastnosti. Všechny spojuje zmíněná 6. generace procesoru Intel Core i3 nebo i5, grafika Intel HD Graphics 520 a integrovaná mechanika DVD pro čtení a zápis. Součástí je také plná výbava portů, včetně 3 portů USB 3.0, grafického rozhraní HDMI i VGA, síťového konektoru RJ-45, možnosti bezdrátového přenosu obrazu do prezentačního displeje Intel WiDi Pro a dokovacího portu. Zákazníci mohou volit mezi displejem s rozlišením HD nebo Full HD, 4 nebo 8 GB operační paměti, klasickým pevným diskem s kapacitou 500 GB nebo rychlejším SSD o velikosti 128 či 256 GB. K dispozici jsou také modely s LTE/3G modemem, který uživatelům umožní být s využitím mobilního datového připojení neustále online.

Společnostem nabízí Toshiba možnost výroby vlastní konfigurace na míru s využitím dalších možností. Tuto nabídku mohou využít již při objednání pěti kusů. Nové konfigurace notebooku Toshiba Portégé A30-C jsou k dispozici na českém a slovenském trhu prostřednictvím distributorů a prodejců značky Toshiba.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud