Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Acer ENDURO Urban N3: odolnější model na cesty a pro mládež

Jiří Palyza 10.06.2021

Nový model notebooku Acer ENDURO Urban je navržen pro větší výdrž při častém přenášení a používání v různých prostředích. K jeho hlavním přednostem patří výdrž akumulátoru, dobrá čitelnost na slunci a kryté porty. 

Model ENDURO Urban N3 je notebook formátu 14", který výrobce vybavil prvky, zvyšujícími jeho odolnost. Zařízení bylo testováno pro splnění armádního standardu MIL-STD 810H a certifikátu IP53 na odolost proti průniku prachu a vody. Tělo zařízení je vybaveno výztuhami v rozích, které pohlcují nárazy, vodotěsnými porty, reproduktory i tlačítky.

Notebook může být podle typu a regionu osazen procesorem až Intel Core i7 11 generace a v maximální konfiguraci také 32 GB RAM a paměťovým úložištěm 1 TB SSD.

Jako rozhraní slouží porty USB-C, Thunderbolt 4 a slot pro SD kartu. Zařízení podporuje připojení k Wi-Fi 6. Z testování na režim Produktivita se zapnutou Wi-Fi vychází v MobileMark2014 výdrž běhu na akumulátor v délce 13 hodin. Záleží ale také na počtu běžících aplikací, nastavení power managementu, provozních podmínkách a dalších ovlivňujících faktorech.

Full HD IPS displej dosahuje jasu 450 nitů čili nabízí dobře čitelný obraz i ve venkovním prostředí.

Na více detailů a zkušeností z testování se můžete těšit v příštím čísle Chipu 7/2021.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud