Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

AirLive A.DUO

redakce 28.04.2011

AirLive představuje další vysoce výkonný PoE AP router, který pracuje souběžně v pásmech 5 a 2,4 GHz v rychlosti až 108Mbps (Atheros super turbo mód). Airlive A.Duo je schopný nabídnout oproti běžným dvoupásmovým routerům na trhu až 3× větší pokrytí. Tento inovativní produkt je díky svému výkonu určen k poskytování bezdrátových internetových služeb ve firmách, nákupních centrech, školách, hotelech.

Routery Airlive s vysokým výkonem jsou odlišné od jiných podobných bezdrátových routerů, neboť jsou doslova nasyceny softwarovými funkcemi jako je např. řízení šířky pásma, PPPoE server, SNMP, SSH, Multi-DMZ, variabilní šířka kanálu, a téměř 100 dalších funkcí. Všechny tyto výkonné funkce jsou dostupné v uživatelsky přívětivém rozhraní AirLogic. Vše je uspořádáno přehledně, takže uživatelé mohou okamžitě nastavit A. DUO i bez uživatelské příručky. Instalace je tedy velmi jednoduchá. Zařízení může být nastaveno do jednoho ze sedmi bezdrátových módů.

AirLive A. Duo je nová generace Dual Band routerů, u nichž je každé rádio schopno fungovat samostatně. Nejvýraznějším rysem těchto výrobků je, že každé rádio může poskytnout třikrát větší pokrytí než normální rádio, obě rádia mohou poskytnout více než trojnásobné pokrytí než originál. Díky podpoře rozšíření kanálů až do 6,1 GHz výrazně předčí jiné produkty na trhu. Proto může A. Duo působit jako WISP 2-way CPE, repeater, bridge nebo hotspot, který poskytuje širokou flexibilitu síťové infrastruktury. Navíc podpora  802.3af PoE umožňuje uživatelům instalovat A. DUO daleko od zdroje napájení. AirLive A. Duo může být mostem mezi venkovní a vnitřní bezdrátovou sítí (WISP 2-way CPE).

AirLive A. DUO je zařízení bohaté nejen na funkce, ale také chytře designově navržené, ideální pro snadnou instalaci a umístění. AirLive A. DUO je vhodné pro aplikace WISP se dvěma oddělenými rádii. 5GHz rádio může být použito pro spojení s venkovním WISP a 2,4 GHz rádio je možné použít pro vytvoření vnitřní sítě Wi-Fi pro domácnosti a kanceláře. Proto poskytovatel bezdrátového připojení v pásmu 5 GHz již nemusí instalovat dvě samostatné jednotky, aby zajistil bezdrátový přístup uživatelům. A. Duo je vysoce konkurenceschopný produkt, protože jeho podpora rozsahu kanálů je od 4,9 do 6.1GHz, čímž nabízí lepší parametry než jiné výrobky na trhu.

Více informací o produktu A.Duo naleznete zde:
http://www.airlive.com/product/product_3.jsp?pdid=PD1299642347580


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud