Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Aplikace Huawei Health už není v obchodě Google Play – co dělat?

Pavel Trousil 03.04.2023

Pokud máte jeden z fitness náramků Huawei, asi jste si všimli, že v obchodě Google Play už pro něj nenajdete aplikaci pro váš smartphone. V obchodě Samsung Galaxy Store ale stále ještě je a najdete ji i jinde.

Aplikace Huawei Health již není v obchodě Google Play k dispozici. Aplikaci lze získat pouze prostřednictvím galerie aplikací Huawei (Huawei AppGallery), nebo z jiných, často méně bezpečných zdrojů. Poslední verze aplikace byla z roku 2020 a fungovala do října loňského roku. Nenabízela však již podporu nejnovějších nositelných zařízení Huawei.

Je ale zajímavé je, že aplikace je stále dostupná v obchodě App Store společnosti Apple a v obchodě Galaxy Store společnosti Samsung. Pokud tedy máte smartphone od Samsungu, nebo Applu, použijte tento zdroj.

Firma Huawei mezitím zřídila informační stránku, na které vysvětluje, jak si můžete aplikaci Huawei Health bezpečně stáhnout i z jiných zdrojů. Najdete ji na odkazu níže. Huawei na ní odkazuje na možnost instalace obchodu AppGallery i na jiné značky telefonů a z tohoto obchodu je pak možné stáhnout aplikaci Huawei Health.

Zdroj : Samsung Galaxy Story, Huawei Health v Huawei AppGallerynávod na instalaci Huawei Health


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud