Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Asus na WMC - Fonepad 7 LTE, ZenFone a PadFone

Michal Bareš 24.02.2014

Asus představil na veletrhu Mobile World Congress Congress dva nové modely řady Fonepad – Fonepad 7 a kompletní portfolio nejnovějších mobilních zařízení, včetně řady smartphonů ZenFone a PadFone mini.

web-fonepad-7-nahled

Asus Fonepad 7

Asus představil na veletrhu MWC nové modely produktové řady Fonepad. Fonepad 7 LTE (ME372CL) je 7“ tablet s funkcemi telefonu, který nabízí integrovanou LTE konektivitu umožňující rychlé datové přenosy. Fonepad 7 LTE dokáže bez problémů streamovat video a hudbu a rovněž rychle procházet webové stránky. Zařízení je osazeno HD IPS displejem a dvěma reproduktory s technologií SonicMaster. Fonepad 7 LTE pohání procesor Intel Atom Z2560 s frekvencí 1,6 GHz a Hyper-Threadingem. Kromě modelu s LTE modemem Asus představil i verzi Fonepad 7 (ME175CG)s 3G konektivitou, HD IPS displejem a procesorem Intel Atom Z2520 s taktem 1,2 GHz.

zenfone-6-colors-nahled

Asus ZenFone

Asus také ukázal tři nedávno představené chytré telefony ZenFone s úhlopříčkami od 4“ do 6“. Všechny modely ZenFone jsou vybaveny displeji se sklem Corning Gorilla Glass 3. Model ZenFone 4 disponuje 4“ displejem a podporou paměťových karet microSD s kapacitou až 64 GB. Pomocí vyměnitelných zadních krytů dostupných v černé, bílé, červené, modré a žluté barvě mohou uživatelé snadno dodat telefonu osobitý styl. Další model ZenFone 5 je vybaven 5“ IPS HD displejem a šasi, které dosahuje v nejtenčím místě jen 5,5 mm. Telefon lze navíc pohodlně ovládat i prsty v rukavicích. ZenFone 5 se bude prodávat v černé, bílé, červené, zlaté a fialové barvě. ZenFone 6 je také vybaven HD IPS displejem, tentokrát s 6“ úhlopříčkou a 13Mpx fotoaparátem. ZenFone 6 se dostane na trh v černé, bílé, červené a zlaté barvě.

padfone-mini-nahled

Asus PadFone mini

Zajímavou novinkou je dále PadFone mini, což je v podstatě 4“ smartphone, který lze zasunout do 7“ tabletu. Díky tomu mohou uživatelé zvětšit zobrazovací plochu a současně nabíjet svůj telefon. Srdcem PadFonu mini je opět procesor od Intelu, v tomto případě Atom Z2560. Jako úložiště poslouží interní 8GB paměť s možností rozšíření o až 64GB microSD kartu. Podpora dvou SIM karet rozšiřuje možnosti konektivity a umožňuje uživatelům používat dvě telefonní čísla nebo samostatný datový a telefonní tarif.


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud