Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Audiolibrix nabízí předplatné audioknih

redakce 08.10.2014

Portál Audiolibrix nabízí možnost výhodného předplatného jedné nebo dvou audioknih měsíčně, které je navíc spojeno se slevami na další tituly, přednostním přístupem k novinkám a několika dalšími benefity. 

Klubové členství portálu Audiolibrix umožňuje vybrat si z připravených balíčků. V rámci předplatného má člen klubu nárok na jednu audioknihu měsíčně za 199 Kč nebo na dva tituly za 369 Kč.Volit přitom může ze stovek titulů.V případě zájmu o více audioknih automaticky získá klubovou slevu až 15 %. Za první předplacenou audioknihu podle vlastního výběru navíc zákazník zaplatí pouhých 99 Kč, ať už je její původní cena jakákoli. „Při aktuálních prodejních cenách za výrobně náročné a dražší tituly tak člen klubu získá měsíčně buď jednu audioknihu s až třetinovou slevou nebo „skoro“ dvě audioknihy za cenu jedné. To je pro pravidelné posluchače příjemná změna a ty, kteří s nákupem otálejí, může jemně popostrčit a přilákat k poslechu. Nová Nesbøho ‚holeovka‘ Přízrak v podání Hynka Čermáka tak může stát hned o stovku méně,“ konstatuje Martin Pilař (Audiolibrix ČR). Mezi další výhody patří přístup k novinkám před jejich oficiálním vydáním, speciální akce či technická podpora 24 hodin denně. Jednoduchý je i způsob platby prostřednictvím všech nabízených kanálů, tedy nejen kreditními či debetními kartami, ale i přes systémy PayPal a Skrill. Zákazník může kdykoli členství okamžitě ukončit, neboť jeho začátek ani konec není nijak časově vázaný.

zarizeni-audiolibrix-nahled

 „Zkušenosti v zahraničí prokázaly, že v segmentu zábavy jako hudba, filmy, počítačové hry i audioknihy se modely předplatného vyplatí jak zákazníkům, kteří díky tomu více sledují či poslouchají, tak prodejcům a vydavatelům,“ vysvětluje Ivan Sabo (Audiolibrix SR).

Český a slovenský obchod s audioknihami různých vydavatelství na portálu Audiolibrix úspěšně funguje od roku 2012. Stačí si vybrat jeden ze stovek titulů, včetně bestsellerů dostupných pouze v této virtuální prodejně, a pár minut po zaplacení (v případě klubového členství ihned) poslouchat. Žádné zdlouhavé doručování ani placení poštovného. Majitelé chytrých telefonů s operačním systémem iOS nebo Android mohou ke komfortnímu poslechu i nákupu audioknih využít bezplatné aplikace Audiolibrix, která umožňuje mít v mobilu, tabletu či mp3 přehrávači po ruce celou audioknihovnu. Nakupování v obchodě Audiolibrix.com je možné po předchozí registraci na základě platné e-mailové adresy.

„Audioknižní trh je u nás stále považován za okrajový a vznik nových titulů je tudíž v porovnání se zahraničím výrazně pomalejší. Cílem nové služby je lepší dostupnost audioknih pro veřejnost a větší informovanost potenciálních zákazníků o aktuální nabídce. Máme v úmyslu přilákat nové posluchače a současně vyslat pozitivní signál směrem k vydavatelům a tak napomoci vzniku nových titulů,“ říká Ivan Sabo a dodává: „Různé formáty na trhu si nemusí nutně konkurovat. Stejně jako je čtenář zvědavý na filmovou adaptaci oblíbené knihy, může sáhnout také po kvalitní audioverzi, která textu dodává zcela novou dimenzi.“


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme