Přejít k hlavnímu obsahu
Novinky

Audiosystémy na párty

Pavel Trousil 20.03.2017

Společnost Sony představila tři nové výkonné audiosystémy, MHC-V50D, SHAKE-X30D a SHAKE-X70D založené na technologii Sony Smart High a kónických reproduktorech „Mica Cone“. 

Kapitoly článku

Tyto domácí hi-fi systémy nabízejí množství party funkcí, jako např. party světla a režim karaoke, funkci Motion Control a DJ efekty. Zároveň vám tyto novinky rozšiřující řadu audiosystémů s mohutnými basy (booming bass range) umožní připojení s mobilními audiozařízeními – stačí například připojit telefon a začít přehrávat playlist. Bezdrátové přehrávání hudby je možné díky technologii Bluetooth s poslechem na jediný dotek díky NFC.

 mhc-v50d-handlebar-large-nahled

Model V50D

Hi-fi kompaktní systém „typu vše v jednom“ MHC-V50D šetří místem. Je vybaven technologií Smart High Power, která je navržena tak, aby zvyšovala akustický tlak pro mocnější zvuk. Kuželový reproduktor se slídovou membránou vyrobený z vláken Mica Reinforced Cellular (MRC) si uchovává svůj tvar i při pohybu s vysokým tlakem a rychlostí. Podle Sony je tam možné pustit basy naplno, aniž se ohrozí kvalita zvuku.

Aplikace Fiestable vám umožní ovládat barvy světel reproduktoru a světla, která se díky ní synchronizují s rytmem hudby, osvětlí a zaplní taneční parket. Motion Control usnadňuje ovládání funkcí jako playback, DJ, sampler a osvětlení pohybem ruky. Podsvícený dotykový panel umožňuje snadné ovládání.  Duální vstup pro mikrofon lze použít pro karaoke party. Model V50D má kompaktní design, díky kterému ho můžete vzít za držadlo a přinést.

 shake-x30d-front-led-large-nahled

Modely X30D a SHAKE-X70D

Audiosystém SHAKE-X30D se skládá ze 3 reproduktorů s výrazným designem.  Dva samostatné reproduktory mohou být umístěny na různých místech v prostoru, např. po stranách televizoru. Audiosystém se může pochlubit stejnými kuželovými reproduktory se slídovou membránou a technologií Smart High Power.

U X30D také naleznete dvojitý vstup pro mikrofon, dále slot pro zapojení kytary a vstup HDMI ARC pro připojení televize. Reproduktory září a promítají na zeď světelné efekty osvětlující místnost v podobě blikajících vzorů, které mění barvu a synchronizují se s rytmem hudby.

shake-x70d-angled-led-large-nahled

Výkonný audiosystém SHAKE-X70D nabízí stejné vlastnosti kuželových reproduktorů se slídovou membránou a technologii Smart High Power a přidává více barev osvětlení, které mohou zářit také červeně, modře nebo zeleně.

 


Máte k článku připomínku? Napište nám

Sdílet článek

Mohlo by se vám líbit
Všechny nejnovější zprávy

doporučujeme


články odjinud